Mietittiin erään kaverin kanssa, että ois aika kiihottava ajatus jos voisimme esim. samaan aikaan "survoa" eri suunnista. Mutta en tiedä suostuisko tyttöystäväni välttämättä... on jotenkin tosi nihkeä kokeilemaan mitään "uutta". Olisiko jotain ideoita miten asian kanssa kannattaisi edetä?
Kuinka suostutella tyttöystävä kolmenkimppaan?
barre D
81310
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ois.. kasva aikuiseks.
Ensinnäkin käytät vastenmielistä ilmausta "survoa eri suunnista" kuvatessasi, mitä kolmen kimpassa tehtäisiin. Jos olisin tyttöystäväsi, en missään tapauksessa suostuisi survottavaksi. Useimmat naiset haluavat, että seksissä on tunteet mukana. MIstä näitä hulluja haluja oikein sikiää? Onko syynä porno?
Joku voisi ensin keksiä, kuinka suostutella puoliso kahden kimppaan.
Jos rakastaisit tyttöystävääsi, et missään nimessä haluaisi, että joku kaverisi panisi häntä. Toivottavasti tyttöystäväsi tajuaa, missä mennään, ja etsii paremman, sellaisen, joka oikeasti välittää.
Se nyt vielä puuttuisi jos tietäisit kuinka edetä, onneksi et tiedä ja toivottacasti pysyykin niin.
Yhden neuvon voisin antaa, jätä tyttöystäväsi mahdollisimman pian, kaikki voi kääntyä parhain päin vielä hänen kohdallaan, vaikka sinun kohdalla toivo onkin jo menetetty.
mitä, jos kaverisi kanssa katsoisitte edelleen pornoleffoja ja "survoisitte" ihan keskenänne?
Tyttöystävät on aivan eri asioita varten, etkä sinä vielä ole missään tapauksessa tarpeeksi kehittynyt tyttöystävää varten.
Aloita kertomalla, miten arvostat seksuaalisesti avoimia, naisellisia naisia, ja harmittele miten rajoittava yhteiskunta on nykyään. Viittaa johonkin vähän tavallisesta poikkeavaan mitä olette tehneet tyttökaverisi kanssa. Sitten jos tyttöystäväsi myöntelee tähän, niin sano että olet kiitollinen että sulla on niin seikkailunhaluinen ja mahtava tyttöystävä.
Sitten voit kertoa, että sun mielestä kolmen kimppa on kaikkein seksikkäin juttu, koska siinä kolme ihmistä antaa nautintoa toisilleen. Jatkat tuosta sitten, pohja voi olla noilla ihan hyvässä kunnossa...
Moraalisesti en ota kantaa...:)
pornoelokuvien fantasioita.katsopa omaa kultaasi ja ole ihan kahdestaan hänen kanssaan.älä painosta ja ehdota ja juota humalaan että voisitte ikäänkuin käyttää hyväksi omaa naistasi! hävetkää.jos noin on huvit korkealla,niin survokaa kundikaveris kanssa toisianne-älä alista naistasi henkisesti typeryyksiin,hän on tunteva ihminen-ei panopuu,joka on pornoelokuvine obketina.kasvakaa oilienne myötä aikuisiksi,kaikki ona vapaaehtoista,etsikää jostain seikkaulunhaluinen panopuu,mut älä ala kusettaa naistasi ja petä,jätä hänet niin hän pääsee elämässään eteenpäin ja ´kakarasta