Onko kaikki jo sanottu?

Ei mitään uutta

Pitäisikö tämä palsta sulkea, koska kaikki on jo sanottu? Naiset on sellaisia ja miehet on tällaisia. Sitten joku on eri mieltä ja kaikki argumentit on jo kerrottu ja kumottu ja kumoukset kumottu ja mieluummin yksin kuin huonossa suhteessa ja on kurjaa olla yksin ja aisurit ja lutkat ja niin edelleen.

Olkaa hiljaa! Ei enää sanaakaan.

10

148

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ...........

      Mitäs yhtä mielenkiintoista puuhaa me syrjäytyneet keksittäisiin tilalle :D

      • ,,,,,,

        Lukekaa vanhoja ketjuja. Kaikki on jo sanottu moneen kertaan.


      • ........
        ,,,,,, kirjoitti:

        Lukekaa vanhoja ketjuja. Kaikki on jo sanottu moneen kertaan.

        Aisurijutut on aika tuoreita.


    • J_Atm

      Word.

    • JK

      EI ENÄÄ SANAAKAAN

    • Jk

      NIIN J UURI

    • Jos tulee sellainen olo palstoilla kirjoitellessa, että täällä areenalla on kaikki nähty ja kaikki sanottu. Silloin on ehkä aika pitää breikki. :-)

      Tuttu tunne...

    • suomihuora=15nussima

      Kyllä kaikki on sanottu, mutta tänne voi eksyä uusia ATM-aisureita joilla on oikeus tietää totuus.

      Ja toisekseen täältä poistetaan aina tärkeimmät viestit kuten 100 kertaa aina uudestaan kirjoittamani: "Nainen kuuluu AINA korkkaajalleen"

      • suomihuora=15nussima

        Nainen kuuluu AINA korkkaajalleen

        Miksi tämä viesti aina poistetaan? Osuuko liian arkaan paikkaan?

        Tottahan se nyt vaan on, että mies jolle nainen antaa neitsyytensä ja puhtautensa omistaa tämän naisen henkisesti lopun ikänsä. Sen jälkeiset miehet ovat vain enemmän tai vähemmän aisankannattajia.

        Totuus sattuu kuin polttorauta joka upposi ja pumppasi sekä laski tahmean lastinsa puhtaan teininaisen hedelmälliseen kukkaan tehden hänet käytetyksi pikkuhuoraksi.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      179
      1492
    2. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      43
      1071
    3. No nytkö tuli lähtö Orpolle?

      Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall
      Maailman menoa
      194
      921
    4. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      38
      755
    5. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      14
      680
    6. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      21
      670
    7. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      29
      663
    8. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      37
      663
    9. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      607
    10. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      17
      603
    Aihe