Mä rakastan sitä yhtyettä niin niin paljon ja ERITYISESTI The 69 Eyes´in rumpalia JUSSIA!! ♥ Kuinka moni muu pitää tästä yhtyeestä? Ja tietääkö kukaan onko heillä tänäkesänä suomessa yhtään festari keikkaa???
The 69 Eyes!!! On maailman paras rock yhtye!
7
234
Vastaukset
- dgfsdfgsdfghsdfhdf
Trolli.
Koko The 69 Eyes on kopio Sisters of Mercystä. - ♥ Anniina ♥
Joo The 69 eyes on ollu olemassa yli 20 vuotta urpo! Et taijja tietää siitä mitään!
- ddfgffdhdf
Juu ja Sisters of Mercy on ollu olemassa jo 32 vuotta. 69 Eyesin tärkeimpiä esikuvia. Jyrki yrittää kovasti matkia Andrew Eldritchiä siinä onnistumatta. Molemmat bändit oon nähny livenä. Sistersin kerran ja 69 Eyesin kahdesti ja pitää sanoa että 69 Yyes on halpakopio.
- ♥ Anniina ♥
Haista paska!
- dfdgdfggdjgfh
Tekee varmaan kipeetä kuulla totuus, kyllä minä sen ymmärrän.
- poing-unpoing
Minun arvostuksessani musiikki tulee ensin. Sen jälkeen kuspää/idiootti muusikko saattaa vaikuttaa diggailuuni jonkin verran, mutta ei yleensä.
- vezzku69
No jokaisellahan on omat suosikkibändit . Itse en ole the 69 eyes fani, mutta en kuitenkaa vaihda kanavaa, jos radiosta tulee kyseisen bändin biisi.
Esiintyy kait räikkärokissa 28.7-12 .
http://www.tamperelainen.fi/artikkeli/105592-the-69-eyes-viimeisen-raikkarockin-esiintyjaksi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse894694Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1133872Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1913723Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.732123Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575751941Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.791298- 1301192
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1551147- 531055
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä30924