Junalla Salllaan 30.6-1.7

http://www.elisanet.fi/porhaltaja/

Älkäähän sitten pultsarit jääkö junan alle. Myös tasoristeyksissä tunaroivien rekisterinumerot otetaan talteen ja luovutetaan poliisille.
4236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

koska juna lähtee ????

Äänestä
  • Hitaat jää asemalle.

    Äänestä

Elekää tuluko junantuomat tänne ennää. Mänkää Helstingiinne ja pysykäät sielä!

Äänestä
  • Kyllä Salla tarvitsisi junantuomia kipeästi. Eikös teillä ole siellä ihan oma tautikin, kun sikijätte keskenänne. Maahanmuutosta olisi ratkaisu, sinne tarvittaisiin afrikkalaisia geenejä jotta tilanne normaalisoituisi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lättähatulla kirjoitti:

http://www.elisanet.fi/porhaltaja/

Älkäähän sitten pultsarit jääkö junan alle. Myös tasoristeyksissä tunaroivien rekisterinumerot otetaan talteen ja luovutetaan poliisille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu