FMI,ltä WWF ulostulo.

Ei mitään tekemistä tieteen kanssa, pelkkää WWF mantraa.

http://ilmatieteenlaitos.fi/tiedote/517589
150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nopea ensianalyysi.

Ei CO2,hta
Ei ilmaston lämpenemistä
Ei merenpinnan nousua.

Ettäs sitten tiedätte missä nyt mennään.

Tuo maanvyöryjen lisääntyminen pohjolassa huolestuttaa, paljonko täytyy makssa ettei vyöryisi, riittääkö Kioton sopimuksen allekirjoitus estämään maanvyöryt pohjolassa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sähköteurastaja kirjoitti:

Ei mitään tekemistä tieteen kanssa, pelkkää WWF mantraa.

http://ilmatieteenlaitos.fi/tiedote/517589

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu