Oliko tanssaajia??
Aavasaksan juhannus..
aurinkoinen
11822
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
jo veikkosten, olihan juhannus ja sääsket tahittajina
Alaikäiset kännissä ja 18- 20 vuotiaat nuoret.
Miten voi olla mahdollista ettei vanhemmat välitä missä alaikäiset lapsensa on ja millaisessa kunnossa.
Se oli siis niin hirveää katsottavaa.
Lähdettiin pois ei sitä voinut katsella.
kuas se oli se iso läski jätkä, joka löi sitä tyttöä......oliko joku aivoinvaldi
joo satuin näkemään .. Kyllä aivan hävettää ku kunnanvaali ehdokas veti nuorta tyttöä naamaan.. niin tai luulis että häpeäis itse..
eikös tämä kyseinen nuorten naisten hakkaaja ole kunnanvaltuustossa. Kaikenlaisia sinnekin päästetään...
ööö oos see se iso kokoinen rumilus jol on rihkama sormuksia sormet täynnä ja ylheensä viettäää v-loput vaaran pyällä. Vai on se alkanu nyt pahoin pitelheen nuorempiaki naisia... hoi voi
Joo sama Perusvaltuutettu, joka Koskelan Mirjan ja Laitisen Reetan(valtuuston puheenjohtaja) kans sanovat, että Pihlajarintteen vanhainkotiin tulee Latviasta työntekijät. Ei tullu, vaan entiset palkattiin ja talo toimii paremmin ko Koskelan Mirjan aikana. Tekivät vielä poliisille tutkimuspyynnön rikosepäilyistä ja valituksia oikeusistuimiin kilpailuttamisesta. Kaikki heän väitteet toettiin paikkasa pitämättömiksi. Koskelahan tullee ehokkaaksi persujen listale. Ei lopu valheet.
Mistähähän löydetäisiin oikeita persu ehdokkaita. Nykyisistä näyttää löytyvän haihattelijota (todellisuus hukassa), omaeduntavoitteli joita, häiriökäyttäytymisiä, mömmön napsijoita, vaimon hakkaajia ja nyt vielä….voi prk. Mistä löytyisi oikeita ideologisia persuja vai onko niillä mitään ideologiaa. Ainakin tuomioita tulee nykyisillekin kansanedustajille milloin mistäkin…… kunnalisvaali ehdokkaat persuilla heh heh puuu haaa
Kai se hakattu tyttö nosti syytteen ?.
Kyseinen pikkutyttöjen hakkaaja kuulema kaveeraa raiskareiden kanssa. mitä lie raiskauksia/naistenhakkaamisia yhessä suunnnittelevat.
Kirjoitella täällä se sekopää perheen porukka joka yrittää mustamaalata kaikkia. Itte ollaan niin rehellisiä kansalaisia. Hoitoon tuommoset sekopäät kuuluu. Ettei se vaan olis yrittäny lyödä sen itkupilli poikakaveria ja missannu vähän :D