Kertokaahan, mistä Helsingissä löytäisi parhaiten yhdenillanjuttuja 35 v naiselle? Mahdollisimman hyvännäköisistä miehistä, (ja saavat olla myös ulkomaalaisia). Paikat eivät ole tuttuja sielläpäin, joten vinkatkaa.
Entä miten pitäisi toimia käytännössä? Baarissa istuminen ei ole luontevaa, yökerhoon ei voine mennä yksin. Onko terassilla istuskelu tarpeeksi tyrkyllä oloa, tuleeko kukaan edes juttelemaan? Käytännön vinkkejä kaivattaisiin siis, kiitos etukäteen!
Mistä yhdenillan juttuja naiselle?
14
2139
Vastaukset
- tomioakso
Tee profiili 24 suomeen ja sano, että etit vain seksiseuraa.
Onneksi olkoon sulla on nyt 1000 uutta viestiä. Vaihtoehtoisesti voit mennä alastonsuomi.comiin. Onneksi olkoon sulla on nyt 3000 uutta viestiä.
Jos kysyy noin tyhmää kysymystä, niin taitaa olla joko henkisesti vajaa tai trolli. - no niin 37
Mä voin antaa mun osoitteen niin täältä saat yhden yhen illan jutun. tai vaikk amonen illan jutun jos haluut.
Sitten voit etsii maksulisen miehen. niitäkin kuulema on olemassa.
- kybernee
Ei kyllä suomalaiset miehet koske tikullakaan tuommoseen naiseen, jota ei haittaa jos mies on ulkomaalainen.
- hmm?
Mitä mitä? Ulkomaalaiset miehet ovat suomalaismiehiä parempia, sori kulti :-)
- Uusavuttomuus
Huipussaan.
Vedä vaikka housut nilkkoihin keskellä katua,eikö siihen joku pian tule tökkimään. - envy''
haha, mahdankoha mäki 35-vuotiaana kysyä apua suomi24-palstoilla miten saada munaa kaduilla :Dd.D.d
hmm, ainiin! en. =) - lifemocker
olet nainen...eli - IHAN MISTÄ VAAN!
- 3 3
Kirjastosta
- Laidy6
Miksi yhden illan juttuja ? Mitä hienoa on käydä hotellissa nussimassa vento vieraan miehen kanssa ja odottaa että hän seksin jälkeen käskee sinua häipymään maksamastaan huoneesta kiroillen ja haukkuen sinut pystyyyn? en voi ymmärtää sinua...
- j vöwdvsdonv
Niinkö sinulle on aina käynyt? Sä et sitten vain osannut antaa.. ;DDD
- nainen vastaa mlfdlm
"Miksi yhden illan juttuja ? Mitä hienoa on käydä hotellissa nussimassa vento vieraan miehen kanssa ja odottaa että hän seksin jälkeen käskee sinua häipymään maksamastaan huoneesta kiroillen ja haukkuen sinut pystyyyn? en voi ymmärtää sinua..."
Dah, no jos mä haluan seksiä ja on hyvännäköinen mies saatavilla. EIvät kaikki naiset kaipaa mitään romantiikkaa ja rakkautta, en minä ainakaan. Ja yleensä se oln minä, joka heitän ne miehet ulos yöllä. En tosin tilaa niille taksia.
- pane mua
Aaaaaah
- yks mies vaan
Kyllä kait terve ja kohtuullisen näköinen ja luontoinen nainen miehen saa milloin vain.
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1192725Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?2151129Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J701121- 401035
- 61021
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va38951- 36926
- 47914
Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke123883Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.36837