Tietääkö kukaan mistä voisi tilata Revlonin colorstay meikkivoidetta? Tuntuu ettei kukaan suostu toimittamaan Suomeen! =(
Revlon meikkivoidetta netistä??
Nemo
151329
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Ebay, Brigette's Boutique ym.
www.jtbeautyoutlet.fi - uskomatonta mutta totta!
Onpas kalliit hinnat, varsinainen outlet hah!
http://www.jtbeautyoutlet.fi/advanced_search_result.php?keywords=colorstay&x=0&y=0
Ebaystä ei muuten aina kannata tilata, sillä ne saattavat olla feikkejä :(
Kukapa feikkaisi jotain Revlonia? Kannattaa katsoa myyjän repu, itse oon aina saanut aitoa.
Muistelen, että Englannissa kiinni jäänellä myyjällä oli ollut Max Factoriakin myynnissä, jota ei olisi luullut feikattavan. Oli siis tilannut meikit Kiinasta ja myynyt Ebayssä.
Ja tuotteissa siis saattoi olla liikaa lyijyä ym.
Kyllähän ne jaksaa feikata halpojakin meikkejä... mutta joo mäkin tilasin JT Beauty Outletista! Ei voi kuin suositella!
Itse oon ostanu colorstayta ihan pretty.fi:stä, molemmat versiot :) Hinta oli noin 11 euroa.. http://www.pretty.fi/revlon-colorstay-makeup-normaldry-skin-meikkivoide-p-2120.html?manufacturers_id=44
tuolla JT Beaty Outletissa ei ole ollenkaan Ivory sävyä mitä olen yleensä käyttänyt. Tietääkö kukaan onko Buff sävy paljon tummempi?
Buff on tummempi.
www.cheapsmells.com saa muuten myös tilattua Revlonin Colorstayta.
Onhan siellä Ivory... http://www.jtbeautyoutlet.fi/revlon-colorstay-meikkivoide-p-619.html
JT:n mainostajat vauhdissa... Ei se kaupan tuputtaminen joka keskustelussa auta, hylkäsin tilausaikeet sen takia
biff sävy on keltapohjainen hyvin vaalea kun taas ivory on enemmän punapohjainen.
entä löytyykö sitä uutta colorstay whipped creme meikkivoidetta mistään? o: ois tosi siistiä kokeilla