Miten paita housun kanssa ihannemiehellä ?

Kysyisin miten siisti tyylinen keski-ikäinen normaalivartaloinen kundi laittaa farkkujen kanssa paidan liepeen,housun päälle vai housun vyötärön alle.

Nuoret jannut näkyvät pitävän paidan helman aina päällä mutta mites keski-ikäinen.
2172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kukin tyylillään...
Oma muru (40 ) kulkee vapaalla paidan helma farkkujen päällä, töihin mennessä taas "skarppaa" ja laittaa sen vyötäröön. Kuulemma on sitten "huolitellumman" näköinen :)

Äänestä

Löysästi pitää roikkua housuista muodostaen semmoisen ilmavan renkaan keskivartalon ympärille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tresmann kirjoitti:

Kysyisin miten siisti tyylinen keski-ikäinen normaalivartaloinen kundi laittaa farkkujen kanssa paidan liepeen,housun päälle vai housun vyötärön alle.

Nuoret jannut näkyvät pitävän paidan helman aina päällä mutta mites keski-ikäinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu