Kerro samalla myös ikäsi ja sukupuolesi.
Kuinka nuoren kanssa voisit harrastaa seksiä ?
.....
24320
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Muistetaanhan sitten ilmoitella fantasioinnit.
http://www.pelastakaalapset.fi/toiminta/nettiturvallisuustyo/nettivihje/laheta-vihje/
http://www.poliisi.fi/nettivinkki
Ei haittaa jos 100 ihmistä ilmoittaa saman viestin.
Kohtuuttoman korkeat suojaikärajat estävät minuakin seurustelemasta haluamani naisen kanssa.
On se kumma että modernissa suvaitsevassa yhteiskunnassa on lakeja jotka estävät ihmisiä rakastumasta.
Ja jos se koira haluaa.
Jahas, zoofiliaan viittaava kommenttini poistettiin tästä välistä. Rautalangasta vääntäen kommenttini oli kylläkin parodiaa edellisten trollaajien harrastamasta liian korkeiden suojaikärajojen kauhistelusta, ei missään nimessä tosissaan kirjoitettu.
16-vuotiaan jos olisi kokenut ja kypsä.
Siinähän lain rajakin menee.
Kokematonta 16-vuotiasta en kyllä alkaisi.. Enkä välttämättä edes kokematonta 25-vuotiasta.
Eikä se 16v nyt mikään tavoite tai haave ole muutenkaan, mutta tuollaisen tilanteen vielä voisin kuvitella, jossa 16-vuotias onnistuisi itseni viettelemään.
Eli olet vähän kuin nainen. Syrjit kokemattomia.
En sen takia etteivät osaisi, vaan siksi, että heille olisi kyseessä liian iso juttu, mahdollisuudet satuttaa ja traumatisoida liian isot. Siinä vaiheessa alettaisiin myös huutaa pedofiilia ja hyväksikäyttäjää.
Mutta jos nyt joku 16v on jo nussinut 30 miehen kanssa, niin ei siinä enää voi ajatella suuria traumoja lisää tulevan, jos suostun häntä kauhean kinuamisensa jälkeen panemaan, kunhan pelisäännöt ovat selvät etukäteen.
Niin siis kuka alkaisi huutamaan ja kenelle? Ne kokemattomat sinulle? No ehkä silloin, jos oikeasti kokisivat tulleensa hyväksikäytetyiksi. Olisko näin sun kohdalla, hmm....
Nimenomaan kokemattoman kohdalla voi huuto alkaa, teit sitten niin tai näin.
Kokeneen panokoneen kanssa homma hoitunee rutiinilla.
Neitsyt taas saattaa sotkea tunteensa peliin vaikka kuinka olisi säännöt muka selvillä aluksi.
Ja vaikkei sotkisikaan, en minä kyllä haluaisi olla enää yhdenkään teinin ensimmäinen mies, en olisi sen arvoinen kokemus heille. Paitsi jos ihmeesti olisin aidosti rakastunut kyseiseen teiniin ja haluaisin viettää elämämme yhdessä. Mutta aika epätodennäköistä, sen verran yhteiskunnan paineet vaikuttaisivat, ettei tässä enää kehtaisi teinin kanssa kotia leikkiä.
On se taas kumma kun naiset eivät tykkää kilteistä ja kunnollisista miehistä.
http://www.kotiaine.com/milta-tuntuu-olla-atm-ytm-t37.html
YTM=TMM.
ihan varmasti tykätään kilteistä, (komeista!) ja kunnollisista
miehistä.
Nuorin ikä missä nainen alkaa osoittaa kiinnostusta minua kohtaan. Mutta ilman alentunutta käsityskykyä tai mielenterveydellisiä ongelmia.
Miestäni 27 v. Olen nainen 36 v.
Kypsä nuorempikin voisi mennä, mutta kyllä se omakohtainen alaikäraja taitaa olla jotakuinkin jokin 24 kesäisestä ylöspäin. Tietysti edellyttäen, että kemiapuoli synkkaa ja molempia panettaisi.
Ikä: 34. Sukupuoli: mies.
19-v. Olen 22v n.
kaikki käy
16-vuotiaan tietysti, olenhan lainkuuliainen kansalainen.
15 again? Kadonnutta nuoruutta etsimässä?
20-25 vuotta olisi sopiva ikä naiselle.
Olen 33-vuotias.
Kunnioitan tietenkin lakia eli vastaus on helppo: 16 vuotiaan kanssa. :-P
Jos Suomen laki olisi liberaalimpi, niin täytyyhän se myöntää, että moni 14 v tyttökin on tosi nussittavan näköinen. Sitä nuoremmat turhan lapsenomaisia, vaikka kyllä niitä joitakin 13 v on myös, kenellä on rinnat jo kasvaneet ja todella himottava kroppa. Itse 16 v kollina nussinkin yhtä 13 v tyttöä ja vein siltä neitsyyden kotibileissä.
Niin ja olen mies, ikää 28 v.
Ei mitään syytä kunnioittaa lakeja jotka estävät kaikenikäisiä ihmisiä rakastumasta joten 9 vuotiaan , ehkä nuoremmankin.