Noniin elikkäs mistä se johtuu kun todella komeat ja tyylikkäästi pukeutuvat miehet kiinostaa lukemattomia naisia aina ympäri maapalloa ihan hullun lailla? Mikä tähän on syynä?
Miksi todella komeat ja tyylikkäät miehet aina kiinostaa?
Miksi?
7389
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
No elikkäs, se johtuu tietysti niistä vaatteista ja komeudesta, eivät naiset sentään sokeita ole. Huonosti pukeutuvien, rumien miesten keskellä hyvin pukeutunut, komea mies erottuu totta kai edukseen.
Aloittakaa siitä, että nostatte ne housunpersuukset polvitaipeista persuuksen kohdalle ja ostakaa kunnon partakone, siitä sitten koulutuksen ja työkokemuksen myötä pukuja ja hajuvesiä ostamaa, and from there onwards.
Että elikkäs eivät sano tyylikkäät ja komeat miehet!
ihan samasta syystä kuin kauniit hyviin istuviin mekkoihin pukeutuneet naiset kiinnostaa miehiä
Koska naiset ovat karismaattisia ja tyylikkäitä. Se on luonnon laki, että naiset pukeutuvat hyvin ja ovat houkuttelevia. Naiset haluavat samanlaisia tyylikkäitä miehiä. Ei kukaan halua huonosti pukeutuvia lökäpöksyjä.
Siksi koska tollaiset hyvinpukeutuvat miehet ovat ylintä kastia maailmalla joko homomiehiä tai naisen kanssa naimisissa tai myös BI mahdollisuus on olemassa että kumpikin sukupuoli kiihottaa ja kiinostaa!
kiinnostaa nörtit miehet, siis insinöörimäiset miehet, jotka on syventyneitä omiin ajatuksiin, joita evvk pintaliito ja typerät asiat. Mutta kuitenkin sellaiset, jotka osaa puhua ja ilmaista tunteitaan.
Kaikkia kiinnostaa kauneus ja komeus sehän on selvä. Kiinnostaahan joku erikoisuuskin kyllä esim violetti parta tai jos jollain on kaksi päätä ja häntä. Tyylikkyys on kanssa makuasia ja jos sun mielestä salihousut ja vyölaukku on tyylikästä niin sitten sua kiinnostaa semmoinen ja joku toinen pitää sitä ihan mauttomana. Mut hei kuka sanoo kuka on komee ja kuka tyylikäs? Cosmopolitan vai Jallu? Luulen että Jallusta löytyy monta miesten silmään kiinnostavaa juttua ja tyylikkyyttä on alastomuus?