millään tavoin valmis vaan enempi raaka vedos?
Hahmotelma. Sehän ei ole niin kuin
raaka vedos
2076
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Raaka versiota veikkaan.
Oiskohan raakapakaste kyseessä?
Ja näin ketjuun vastasivat kirpela ja Genio. Tehän olettekin käsittääkseni kypsentäneet toisianne ihan ahkerasti, joskaan ette näköjään riittävästi, kun p*skanne pulppuaa edelleen tänne palstan puolelle.
Niin? Moni meistä tietää mikä on hahmotelma... Joillain ei ole sanavarastoa lain ja tällaiset itsestään selvyydet voivat yllättää.
Nyt yllätyin, en tiennyt ma miks ittein nimesin. Voi ei !
Ja se on ihan tarkoituksellinen ja ajateltu nikki.
Eli...
Niin?
Montako kilometriä laskujesi mukaan on?
Toukokuun alku - tämä päivä noin 300 km joka on vähän.
HIeman on väärässä.
Seurantani ei ilmeisesti ole ollut täysin aukotonta?
Paljonko kilometrejä on
En tiedä ketä olet seurannut, mutta en ole koko kesänä pyöräillyt ollenkaan, mueten kuin liikkuessani töihin, kauppaan tai salille.
Niin eli noin 300 km
Ei kyllä osu kohdilleen sekään.
Eli jos pyörilee vähän nini perse hiertyy?
Joitain meistä ei ole siunattu samankaltaisilla kognitiivisilla supervoimilla, kuin sinua... Logiikkasi on yli-inhimillistä.
mitä jantteri nion myyuten saa palstalka henkistä hyvää, vait mkä saa sut aina vaan sekä jatkuvasta vastaantulosta huolimatta jaksamaan, vaikka olisi kova pakkas tai helle huikea ... annas kun oletan ... sä olet milestä coool
Onko sulla miesten vai naisten pyörä, meinaan vaan että pystytkö ottaa naista tangolle istumaan?
En uskalla ottaa tuollaista, jolla on perse verillä vuoden verran pyöräilemisen jälkeen. En halua omatunnolleni sitä.
Sun kannattais puhua asiasta lääkärin kanssa, ehkä se on joku puutostauti?
Osiut napakymppiin!
Sori en jaksa. Olen sinua sen verta älykkäämpi... ja kyllä myös saatanan coolilta näytän seurassasi... Sä olet mulle vähän... No ihmiset ihmettelee, miksi pidän kaltaselles seuraa. Joten mun täytyy nyt mennä.
Hahmotelma on jokin keskeneräinen - vaikkapa miehenpuolikas