SUOMALAISET FANIT ODOTTAVAT TAYLORIA SUOMEEN!
FINNISH SWIFTIES WAIT TAYLOR SWIFT !
Me suomalaiset fanit, jotka rakastamme Tayloria, haluamme hänet tänne? Eikö vain? Olisi mahtavaa jos Taylor saataisiin edes kerran Suomeen hänen mahtavan kiertueen kanssa!
Minä ja ystäväni järjestämme projektin "Finnish Swifties WAIT Taylor Swift" ja projekti järjestyy Facebookissa, täällä gosussa, Twitterissä ja Taylor Connectissa.
Jos haluat auttaa meitä, ja haluat että Taylor huomaa juuri MEIDÄT, ei muita maita, niin osallistu tähän keskusteluun, kirjoittamalla että haluat olla mukana.
Se tarkoittaa että sitoudut mainostamaan ja auttamaan keskustella twitterissä Taylorista! Ja nimenomaan twitterissä, että kirjoitat aina että olet Suomesta! Esim. kirjoita twiitti #FinnishfanswaitTaylor ja lähetä se hänelle! Niin pitää tehdä monta kertaa että meidät ihan oikeasti HUOMATAAN!
Kuka Taylor ON?
- Amerikkalainen Country/Pop laulaja Amerikassa. Hän on voittanut jopa Grammyjä.
Hän on suorastaan SUPERjulkkis amerikassa. Hän työstää jo 4 levyään parhaimmillaan.
Biiseissään hän kertoo omasta elämästään, mutta suurimmaksi oskaksi rakkaudesta, ystävistä & sydänsuruista.
AUTA MEITÄ SAAMAAN TAYLOR SUOMEEN, TWIITTAAMALLA HÄNELLE esim. FinnishWaitTaylor!
- Mutta jos twiittaat sinun täytyy myös olla valmis tulemaan hänen keikalleen, edes harkitsemaan sitä! Joudut sitoutumaan siihen.
ILMOITA SÄHKÖPOSTITSE MINULLE JOS OSALLISTUT, ETTÄ PYSTYN LAITTAMAAN NIMESI LISTAAN, OSALLISTUMINEN TARKOITTAA SITÄ ETTÄ _TWIITTAAT_ HÄNELLE! KIITOS
Sähk- [email protected] // kaikki tätä koskevat kysymykset otan vastaan tuohon sähköpostiin.
TAYLOR SWIFT SUOMEEN! TULE MUKAAN!caps
1
264
Vastaukset
- CountryMusicGirl
Olen samaa mieltä että Taylor on ihana laulaja mutta en aijo sitoutua mihinkään tai mitään :) En siis osallistu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-216150Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite915786Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin993779- 1263762
- 1281545
- 571447
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1301372- 381179
- 451153
- 271137