Mitä mieltä olitte K. Kunnaksen lentopalloselostuksesta näissä Lontoon Olympialaisissa? Omasta mielestä taso oli kuin jostain lastentarjan pihakisoista OHO, HUPSIS, KIKKELIS-KOKKELIS -kommenteineen ynnä muine omituisen ja kyseenalaisine kähinöineen!
Lentopallon selostus
Shocked
1
107
Vastaukset
- Eurosport jyrää
Kari Hiltusen kanssa kisojen onnettomimmat selostukset. Pysyis Kunnas vaan siellä Kikkelis Kokkelis SportMagasinet ohjelman parissa. Naisten korista selosti myös joku nainen ja oli pakko sulkea telkku ja mennä mammimaan. Joillakin vain on hyvä tatsi tossa selostuksessa eli tietoa ja miellyttävä ääni...toisilla sitä ei vaan ole..!!??
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774622- 1801897
- 1241600
- 1251134
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161081- 351036
- 78933
- 52896
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78872- 4838