ihme ongelma skeitillä :D

Eli siis saan ländättyy varial kickflipin ja sex changen ja muut perus temput, MUTTA en SAA KICKFLIPPII. Aina ku yritän saan toisen jalan päälle mut toinen menee maahan. Meni hermot ja aloin tekee vaikeampii temppui. Miten saisin flipin ländii?? :):)
5138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

en ymmärtäny yhtään onks toi jotain nuoriso slangia?

Äänestä
  • Selvää suomee :D

    Äänestä

Koita potkasta lauta mahdollisimman suoraan ja varo takajalkaa kallistamasta lautaa sivusuuntaan.

Äänestä
  • mut ei niitä temppuja täällä netissä opi pitäs lähtee kokeilee mut ku meni lauta poikki

    Äänestä

tais olla muovilauta sul

Äänestä

Kommentoi aloitusta


turhaantunut kirjoitti:

Eli siis saan ländättyy varial kickflipin ja sex changen ja muut perus temput, MUTTA en SAA KICKFLIPPII. Aina ku yritän saan toisen jalan päälle mut toinen menee maahan. Meni hermot ja aloin tekee vaikeampii temppui. Miten saisin flipin ländii?? :):)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu