Etelä-Pohjanmaan lävistysliikkeet

Mitä HYVIÄ lävistysliikkeitä Etelä-Pohjanmaalta tai (tai yleensä Pohjanmaalta) löytyy? En haluaisi mennä sellaiseen mistä ei voi olla varma että tekee lävistykset hyvin... Osaisko joku siis suositella jotain hyvää lävistäjää? :)
3505
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joo mä haluaisin kanssa tietää. Eli löytyykö täältä Pohjanmaalta ainuttakaan ammattitaitoista lävistysliikettä!?

Äänestä

Mä kans olisin halukas tietämään mistä hyviä lävistysliikkeitä löytyy? Onko sellasia edes Etelä-Pohjanmaalla..? Siis hyviä sellaisia.

Äänestä

Seinäjoelta ainakin varmasti löytyy ! Itse ei ole kokemusta, mutta mitä nyt muilta foorumeilta lukee.. Elikkäs Seinäjoelta pitäisi ainakin joku löytyä ! (:

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kirjja kirjoitti:

Mitä HYVIÄ lävistysliikkeitä Etelä-Pohjanmaalta tai (tai yleensä Pohjanmaalta) löytyy? En haluaisi mennä sellaiseen mistä ei voi olla varma että tekee lävistykset hyvin... Osaisko joku siis suositella jotain hyvää lävistäjää? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu