Onks paha?

Lounaalle jälleen puhuimme kollegan kanssa seksistä. Mikä on kyl epistä, koska sil on mies jolta saa säännölisesti ja mul ei. Mut toi ei ollu se pointti.
Kävelimme ruokalasta pois ja hän tuli kertoneeksi, että tuli taksilla töihin kun piti aamulla saada seksiä ja olis myöhästynyt töistä. Ups, perässämme käveli vanhempi mies, noin 50v. Jos hän kuuli tämän lausahduksen, oliko se
a) hänen mielestään noloa käytöstä 30v naiselta jutella moisesta
b) suorastaan paheksuttavaa ja kamalaa vai
c) huokasiko hän mielessään, niin ne toiset ja mietti koskahan itte on viimeks saanu maanantaiaamuna seksiä?

Miehet mitä veikkaatte?

8

203

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ...

      veikkaan

      d) mies jäi miettimään, miltä ko. nainen näyttää alasti sängyssä, onko sillä tiukka tavara ja osaakohan se hyvät temput.

      voi olle myös

      e) mies jäi miettimään, miksi nykynuoret herää niin myöhään, ettei ehdi maanantaiaamuna paria varvia vetästä ja vietä bussilla töihin.

    • 1x2 naiset muuttu kamalax. Kenelle se 30 kymppinen oli antanut? Jollekin hipille vai jollekin toiselle naiselle? Itse en harrasta seksiä muutoin kuin saunassa ja harvemmin sitä tulee maanantai aamuna oltua saunassa. Joten mikään vaihtoehdoista ei tunnu järkevältä.

      • No tietysti omalle miehelleen oli antanut tai saanut mieheltään. Kummin päin nyt asiaa sit ajattelee.


      • glittergirl kirjoitti:

        No tietysti omalle miehelleen oli antanut tai saanut mieheltään. Kummin päin nyt asiaa sit ajattelee.

        Jos sen mies on "mamu" niin on antanut mutta jos on aito suomipoika niin on saanut.


    • pannessa saattaa

      naisen perse haista :(

    • hahmotelma

      Ei välittänyt puolta sekuntia pidempään.

    • Veikkaan että kyseistä miestä ei olis voinut vähempää kiinnostaa parin pissiksen jutut.. X)

    • Luultavasti se ei ajatellut juuri mitään. Miksi sen oliskaan pitänyt mitään ajatella. :) Harva kai edes kuuntelee korvat hörössä edellä menijöiden puheita. Puhujat itse äkkiä voi ajatella jonkun kuuntelevan ja etukäteen ajatellaan se varmaan ajatteli, vaikkei se olis kuullut saati aatellut yhtään mitään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      40
      2476
    2. Olen aivan hajalla yhden

      Naisen takia😞
      Ikävä
      52
      936
    3. Olen pahoillani kun olen satuttanut

      Välillä kiukuttaa paljon.
      Ikävä
      62
      856
    4. Kuuleppas

      ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää
      Ikävä
      227
      723
    5. Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa

      Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t
      Maailman menoa
      52
      720
    6. T.h tuomio

      Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin
      Suomussalmi
      10
      634
    7. Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä

      Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne
      Ikävä
      81
      597
    8. Mitä oikeasti haluat?

      🥹
      Ikävä
      47
      587
    9. Miten sä jaksat

      Pitää susta huolen.
      Ikävä
      65
      583
    10. Mitä näät

      Siinä miehessä?
      Ikävä
      47
      578
    Aihe