Tänään kävin ostamassa

2x 20kg käsipainot jotka korvaa edelliset kympit! Sitte multa löytyy tanko jossa on 70kg ja sitte mulla on kuntokeskus! Nyt piisaa vermeitä kotona joksikin aikaa =)
2118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No juu kyllä noilla jo pärjää mainiosti.
Itsekkin haluaisin laajentaa "kotisaliani" mutta tuppaa tulemaan seinät jo vastaan joten maltilla mennään :)

Äänestä

painoja tavalliselle harrastelijalle

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tämmöstä mulla... kirjoitti:

2x 20kg käsipainot jotka korvaa edelliset kympit! Sitte multa löytyy tanko jossa on 70kg ja sitte mulla on kuntokeskus! Nyt piisaa vermeitä kotona joksikin aikaa =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu