Hei! Mulla on tänä lukuvuotena vanhojentanssit. Pari ja puku on "hankittu", joten nyt on aikaa suunnitella kampausta ja meikkiä ja muuta sellaista. Mutta ongelmana on se että en ole varma minkä väristä silmämeikkiä minun kannattaisi käyttää ja haluan nimenomaan panostaa siihen. Pukuni on korallin värinen ja minulla on siniset silmät (ja ruskeat hiukset, jos se nyt on tarpeellinen tieto). Osaatteko te auttaa minua? :)
MINKÄ VÄIRSTÄ LUOMIVÄRIÄ VANHOJENTANSSEIHIN???
1
59
Vastaukset
- jejjej
Jos sinulla kerran on aikaa suunnitella niin miksipä et kokeilisi erilaisia silmämeikkejä? (: Mahdollisesti ottaisit jokaisesta meikistä kuvan. Ja sitten valitsisit mielestäsi parhaimman. Ainakin itse tekisin varmaan niin. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t897169- 353801
- 453370
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402532- 412282
- 2062279
- 1222192
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292119Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241868- 401759