Vätys-äänestyksessä

Ratikkakuski ja Kyöstix saivat yhtä paljon ääniä, mutta Kyöstix ei ollut ehdokkaiden joukossa joten Ratikkakuski julistetaan palstan suurimmaksi vätykseksi.
654
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Onneksi olkoon, on toikin tyhjää parempi.

Äänestä
  • hivelevän Ratikkakuskin huomiohuoraavaa luonnetta.

    Äänestä

  • Sen luulisi kirjoitti:

    hivelevän Ratikkakuskin huomiohuoraavaa luonnetta.

    Sinäpä sen sanoit! ;-)

    Äänestä

Entä mä?

Äänestä
  • oikea suurvätys, mutta vähän unohdettu. Palstaile enemmän.

    Äänestä

Taas minut unohdettiin äänestyksestä. Olisin varmasti voittanut

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tulos selvillä kirjoitti:

Ratikkakuski ja Kyöstix saivat yhtä paljon ääniä, mutta Kyöstix ei ollut ehdokkaiden joukossa joten Ratikkakuski julistetaan palstan suurimmaksi vätykseksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu