Jos on kaveri naisen kanssa niin ei uskalla edes jutella kun naisen mies alkaa heti uhkailemaan ja vittuilemaan et mitä sä mun naiselle juttelet. Tunnen muutaman naisen ja niiden mies on oikein tosi mustasukkaisia. Luulevat heti et nainen pettää jos sanoo vaikka moi mitä kuuluu. Sitten katsovat tappavalla ilmeellä koko ajan. Olen huomannut monissa suhteissa samaa vaika en edes tuntis naista ja jos joku muu juttelee naiselle kuin oma mies niin mies suuttu heti. Miten naiset oikein kestätte tälläisiä miehiä?
Naisten poikaystävät on mustasukkaisia
turha ystävä
2106
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
viskasin just eilen tollasen pihalle.. en jaksa enää, tästä eteenpäin miehet ovat kavereita ja satunnaisia seksikumppaneita. En satuta itseäni enempää
"kavereita ja satunnaisia seksikumppaneita"
johtuisiko sun ongelmat juurikin tästä?
jos toisen (puhutaan normaaleista ihmisistä nyt) on mustasukkainen niin kyllä sullakin on siinä peiliinkatsomisen paikka.