Tartu kiinni mistä saat -gallup

Tällä palstalla (ja monella muullakin söhimiseen tarkoitetulla foorumilla) persoonallisuus nousee ylitse muiden.

Otan tämän kunniana ja sen osoituksena, sillä en itse näe itseltäni juuri mitään.




(vaikka on yö -naurua)
189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itse (totta vieköön) pidän persoonallisuuksista. Asunhan Kalliossa, jossa kukaan ei halua asua mutta asuu kuitenkin ihan piruuttaan.



(vähän sitä ja tätä tuolempaa naurua)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nasdaq kirjoitti:

Tällä palstalla (ja monella muullakin söhimiseen tarkoitetulla foorumilla) persoonallisuus nousee ylitse muiden.

Otan tämän kunniana ja sen osoituksena, sillä en itse näe itseltäni juuri mitään.




(vaikka on yö -naurua)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu