kimppakämppä opiskelijalle!:)

mistä löytäisin kemistä kämppiksen kemin keskustaan asumaan? että asumiskulut jaettas ja olis muutenki mukavempi!

terkuin opiskelija tyttö 21v
6244
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kannatan kimppaa.. hmm nuoren 21 vuotiaan opiskelijaneitosen kanssa.

Äänestä

niinkö? voi että kuule tästä varmaan oli just puhe

Äänestä

Tääl olis omakotitalosta puolikas tarjolla tekun vieressä...ja ihan kimppa asumistarkoituksella

Äänestä
  • ko löytys kaveri kenen kanssa muuttaa sinne !

    Äänestä

Eikö koneessasi ole isoja kirjaimia?

Äänestä

Joko löysit kämppiksen itsellesi? minulla voisi kiinnosttaa :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kämppis kd kirjoitti:

mistä löytäisin kemistä kämppiksen kemin keskustaan asumaan? että asumiskulut jaettas ja olis muutenki mukavempi!

terkuin opiskelija tyttö 21v

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu