Kertokaas vinkkejä miehet miten nainen saadaan sopuisaksi ja koulutetuksi niin ettei naputa oikein mistään ja palvelee hyvin miehen omia tarpeita. Tietysti myös itse hän saa kokea olonsa hyväksi, ei se ole mieheltä pois.
Naisen mukauttaminen omaan makuun?
miten opetan uuden?
8282
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Vinkki: Kun palvelet naisen tarpeita ja olet kiinnostunut hänestä, hänkin tekee asioita sinun puolestasi ja kuuntelee sinua. Parisuhteissa molemmat tekevät jotakin.
riippuu suhteesta, joissakin suhteissa nainen koittaa vaan tossuttaa miehen, välittämättä tämän tunteista
oli kyl viisaasti sanottu, mitenkä osaatki
lifemockerin viisaudet vol 131323269
paljon on alistamishaluisia naisia. mikseivät lespoile keskenään?
No ei kai kaksi alistamishaluista ihmistä sovi yhteen!
Siksi sinullakaan ei suhteet onnistu. Opettele alistumaan.
Se on vähän sama kuin hevosten kanssa. Nainen tarvii raippaa riittävästi, kyllä se siitä. Mutta älä lyö kasvoihin. Ei ole kovin nättiä, jos naama on väärällään.
Menetät kylläkin hevosen/naisen luottamuksen ja saat kusipäisen hevosen/naisen johon et voi luottaa. Hevosten ja naisten kanssa ei leikitä!
Parempi olla hevoskuiskaaja / naiskuiskaaja.