Blackout kampaamo, Helsinki - kokemuksia?

Väriä päähän

Kertokaahan kokemuksenne kyseistä kampaamosta. Ainakin netistä luettujen kokemusten perusteella vaikuttais hyvältä, mutta oisko teillä antaa lisäkokemuksia?

4

4763

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Leila K.

      Olen käynyt kerran. Asiakaspalvelu tosi hyvä, pesupaikka ahdistava, hinta todellakin kokemus. Hiukseni eivät yllä edes hartioille ja hintaa väri/leikkaus tuli 135€. Työnjälki oli ihan ok, mutta tuohon rahaan olisi odottanut jo jotakin muuta erikoista kuin 1 väri latvojen tasauksella.

      Olin kyllä nähnyt kampaamosta kuvia, mutta pesulla olo oli ahdistavaa vaikkakin kampaaja pesi sekä hieroi ihan mukavasti. Kirkkaanpunainen väri ympärillä ei vain ole rentouttava. Tuli mieleen ikäänkuin jokin teurastamo. Kuvissa paikka ei näytä lainkaan niin ahdistavalta kuin sisältä oikeasti, liiketila kun ei ole mikään kovin suuri.

    • HannaLee1

      Kävin Mirkalla värissä leikkauksessa ja pidennysten huollossa. olin muutenkin tyytyväinen mutta erityisesti leikkaus oli tosi hyvä. kukaan kampaaja ei ollut aikaisemmin kerrostanut hiuksia yhtä rohkeasti pyynnöstäni huolimatta.

    • hintaeimääräälaatua

      Hintava, ei mitenkään erityinen... esimerkkinä raidat lyhyeen tukkaan ja latvojen tasoitus 170e.

    • Anonyymi

      En mene enää uudelleen, enkä suosittele. Kampaaja on kovakourainen ja raidoitus epäammattimaista. Menin korjauttamaan kökön värjäyksen toisaalle. Pyysin tyylikästä värjäystä, mutta lopputulos oli kuin oisin itse yrittänyt värjätä, epätasainen ja kirjava. Asiakaspalvelu oli väittelevä ja syyllistävä kun koetin kysyä korjausmahdollisuutta. Varoitus, älä mene tai kadut. Jää paha mieli, rahat menee hukkaan ja karmee kokemus

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      93
      2576
    2. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      97
      1552
    3. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1485
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      13
      1218
    5. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      966
    6. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      953
    7. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      40
      867
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      112
      851
    9. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      54
      803
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      726
    Aihe