Venäjä, Aasia ja Australia

Pelastuneet, luojan kiitos!
http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288526026782.html

Nyt jännitetään mitkä muut maanosat mahdollisesti pelastuvat.
264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
Aloittaja

Jos muinaiset Mayat olivat yhtä tyhmiä kuin kristityt, niilläkään ei ollut nollavuotta. Siinä tapauksessa maailmanloppu tulee vasta huomenna.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


o.j.a kirjoitti:

Pelastuneet, luojan kiitos!
http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288526026782.html

Nyt jännitetään mitkä muut maanosat mahdollisesti pelastuvat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu