H-X roikkuu edelleen provoilemassa!
Ettekö todellakaan saa sitä kuriin? Helpottaisi hänen omaakin oloaan ja saattaisi löytyä hänenkin elämään joku sisältö.
YLLÄPITO HUOMIO!!
9
170
Vastaukset
Valot palaa...kop kop?
Brüno taisi tämänkin osata ennustaa;)
Jospa huolehdittaisiin ihan vaan omasta olosta. Käy raskaaksi kaikkien muiden terveydestä ja oloista huolehtiminen.- Lollin kutinaa
No ei se aina ihan noinkaan ole. Jonkun pitäisi ainakin huolehtia asuksesta ja todennäköisesti hän kyllä onkin holhouksen alainen. Jonkun pitäisi aina varmistaa, että asus muistaisi ottaa lääkkeensä.
Vitsi vitsinä! Älkäähän pojat nahistelko näin uuden vuoden päivänä! - Imekää persereikää
Lollin kutinaa kirjoitti:
No ei se aina ihan noinkaan ole. Jonkun pitäisi ainakin huolehtia asuksesta ja todennäköisesti hän kyllä onkin holhouksen alainen. Jonkun pitäisi aina varmistaa, että asus muistaisi ottaa lääkkeensä.
Vitsi vitsinä! Älkäähän pojat nahistelko näin uuden vuoden päivänä!Asus panee, te kinastelette mulkuistanne huoranpenikat ja yks vitun hintti!
- eijaksa
Imekää persereikää kirjoitti:
Asus panee, te kinastelette mulkuistanne huoranpenikat ja yks vitun hintti!
Kiitos Asus ja hauskaa illanjatkoa sullekin.
- ja sitten nukkumaan
Imekää persereikää kirjoitti:
Asus panee, te kinastelette mulkuistanne huoranpenikat ja yks vitun hintti!
Asus, iltalääkkeet naamaan.
Asuksen bannaus-toiveeseen viitaten, saatan lukijoiden huomioon nämä "hauskat" heitot, joista hänen rouvansakin olisi varmaan ylpeä.
--------------Tervetuloa Vuokattii1.3.2012 13:320 SULJE
***** tuon H-X eli asddfds:n sais hakata lapiolla hengiltä ja kaivaa sinne hiihtoputken vierusmaastoon Sotkamoon.
Ja
--------------Bort to kill you!!!1.3.2012 15:180 SULJE
Sulla taitaa kiristää homo-äx. Myönnä nyt vaan se 13.52cm keskimitaksi ja suksi vttuun kimittävä himopersepaviaani!
En viitsisi alkaa sinulta puriaramaan oaskoja kabtapäillesi, eli ole hyvä ja poistu tältä palstalta kiikaava, akkamainen hintti!
Ja
------------------Feel it!!!!!1.3.2012 18:190 SULJE
Sun nokkas on kohta paskana!!!
Ja
----------------english virtual24.2.2012 11:48-3 SULJE
Havaittavissa vaivautunutta tekonaurua pahanhajuisesta mätäsuusta joka on alkaahha, pienen rimpulamiehen rumassa naamassa? No mutta kun Wikipediahan tuon tuloksen antoi, ei mikään asus-maailma?
-Vai onko asus-maailma aikuisten maailma, reality world, ja ********** munansa mittaajien maailma sitten se satusetien maa?
- Kumpaakohan ihmiset uskoo, Wikipediaa vai teitä kikkelinne ********** mittaajia?
Nämä yhdestä keskustelusta poimittuja...
Näiden kirjoittaja esittää minulle bannia...
Oliskohan hänen oman mielenterveyden vuoksi hänet bannattava. Se toki veisi monta mehukasta heittoa pois palstalta, mutta tuollainen raivoaminen ei voi olla enää terveen ihmisen toimintaa.
En kuitenkaan itke ylläpidolle, mutta ne joita itkettää, niin itkeköön.
Huolestuttavassa kunnossa on mielenterveystyö Suomen keskivaiheilla:(- Bannia sullekki
Niihän se on. Olet elävä esimerkki siitä.
- bankimoon
Bannia sullekki kirjoitti:
Niihän se on. Olet elävä esimerkki siitä.
Onhan nuo tekstit suoraan osastolta.
- Mulkku-Joosep
bankimoon kirjoitti:
Onhan nuo tekstit suoraan osastolta.
Eikä täällä palstalla ole kaikilla osastohoidot kesken?
Tarttuu tuo osastomeininki terveeseenkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.704915Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk2884602Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni2903478Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma1193326Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie383310Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1271898- 1051640
- 1721291
Toimari laittoi afrikkalaiset työharjoittelijat laulamaan Banaaninlastaajan laulua!
Käski vielä heidän sanoa aina aamulla tehtävien jaossa "tama ei olla valkoisen miehen homma."401215Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA971185