Hartwall Areena katsomo 111

thinkingandcrying

Eli olen menossa keikalle Hartwall Areenalle ja toinen kerta kun olen hartwalilla, ja kerran kun olin niin olin permannolla.
Katsomoista olen ihan sekaisin ja nyt on alkanut harmittamaan oma paikkani, koska joudun matkaamaan helsinkiin asti ja tulee KALLIIKSI niin olisi ihanaa jos voisin nauttia keikasta.
Pelastakaa päiväni ja kertokaa että katsomosta 111 ei näe ihan surkeasti!? Mitä mieltä te jotka olette hartwalilla olleet, onko toivoakaan nähdä ilman streamiin katsomista suosikkilaulajaa isompana kuin muurahaisen kokoisena?

7

2271

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • thinkingandcrying

      Voi kun täällä olisi joku joka osaisi vastata, en saa mielenrauhaa kun pelottaa että rahat meni hukkaan jos en näe mitään ':(

    • thinkingandcrying

      heeeelppp?

    • .,.
      • thinkingandcrying

        Voi kiitos! Et arvaakaan miten ihanalta tuntui lukea että sieltä näkyisi ihan hyvin! Juuri tässä koko päivän harmitellut kun tekisi mieli ostaa uudet paikat 119 katsomosta, mutta en raaski kun ei vanhoille lipuille ole ostajia :(

        Ja miten sattuikin, juuri Adam fani täälläkin! Ja sivuillasi olen vieraillut ennenkin, todella hyvin päivität uutisia :)


      • .,.
        thinkingandcrying kirjoitti:

        Voi kiitos! Et arvaakaan miten ihanalta tuntui lukea että sieltä näkyisi ihan hyvin! Juuri tässä koko päivän harmitellut kun tekisi mieli ostaa uudet paikat 119 katsomosta, mutta en raaski kun ei vanhoille lipuille ole ostajia :(

        Ja miten sattuikin, juuri Adam fani täälläkin! Ja sivuillasi olen vieraillut ennenkin, todella hyvin päivität uutisia :)

        Noniin, hyvä että pystyin auttamaan! :--)

        Kiitos todella paljon, ja tervetuloa uudestaankin. Yritän päivitellä niin usein, kuin mahdollista :)

        www.adamlambertfin.blogspot.fi


    • ----"

      kyllä sieltä mun mielestä ihan hyvin näkyy, voit katso paikan tästä

      http://www.hartwall-areena.com/fi/kuvat/111.gif



      käykää katsomassa myös sivuni :)
      www.adamlambertfin.blogspot.fi

    • -Sun-

      Olen ollut juuri vastaavassa paikassa ja tosi hyvin näkyi ja fiilis aivan mahtava,joten ei muuta kuin nauttimaan konsertista:)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      75
      3607
    2. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      62
      2694
    3. Heilutetaanko peittoa hieman

      Heilutetaan peittoa vähän ;3
      Ikävä
      81
      2647
    4. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      58
      2418
    5. Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?

      Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1
      Sinkut
      92
      2363
    6. Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis

      Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu
      Maailman menoa
      262
      2205
    7. Kaipaan sua, Ope

      Mietin, että ajatteletko sinä minua?..
      Ikävä
      45
      1943
    8. Tilanteesi nyt?

      Kysymys otsikossa
      Suhteet
      44
      1769
    9. Mä en jaksa suojella sua enää

      Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t
      Ikävä
      15
      1501
    10. EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!

      "Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p
      Maailman menoa
      149
      1418
    Aihe