http://www.lintukoto.net/muut/penisosamaara/index.php voitte mitata keppinne. keski mitta on 14.9cm.sittenhän tiedätte onko teillä iso vai pieni. itellä "juhannussalko" http://www.lintukoto.net/muut/penisosamaara/kuva.php?pit=17.5
MITATKAA KEPPINNE!
48
1077
Vastaukset
- Hävettää puolestanne12 bojo ysi rulaa Suomessa. - Etkö sinä perkeleen tunari osaa lopettaa noita velttojen mittojen postaamista? Jäykkänähän sitä elintä käytetään kumppaninkin kanssa. Yksin ollessa jäykkää runkataan ja veltolla kustaan. 
- asuksen linjoillah-x kirjoitti:Etkö sinä perkeleen tunari osaa lopettaa noita velttojen mittojen postaamista? Jäykkänähän sitä elintä käytetään kumppaninkin kanssa. Yksin ollessa jäykkää runkataan ja veltolla kustaan. Ei se tunari ole jos kirjatietoon pohjaa oman näkemyksensä... 
- asuksen linjoilla kirjoitti:- Ei se tunari ole jos kirjatietoon pohjaa oman näkemyksensä... - Sellaista kirjatietoa ei vaan ole, ellei jotain tuoretta joku minimuna väsänny. 
- Voirristush-x kirjoitti:Sellaista kirjatietoa ei vaan ole, ellei jotain tuoretta joku minimuna väsänny. Onha sitä kirjatietoa. Mene kirjastoon lukemaan anatomiaa helvetin vinopää! 
- Voirristus kirjoitti:- Onha sitä kirjatietoa. Mene kirjastoon lukemaan anatomiaa helvetin vinopää! - Anatomiaa ei löydy satukirjoista. Kerrotko tarkemmin tuon teoksen, josta tuo pieni keskimitta löytyy. Mulla on lääkärituttuja, niin voisin kysyä, että ovatko sattumoisin lukeneet samaa opusta. Yhdellä niistä on kyllä pienehkö 15-senttinen ja sitä on saattanut kikulin koko kiinnostaa. 
- Lue anatomiaa mulkkuh-x kirjoitti:Anatomiaa ei löydy satukirjoista. Kerrotko tarkemmin tuon teoksen, josta tuo pieni keskimitta löytyy. Mulla on lääkärituttuja, niin voisin kysyä, että ovatko sattumoisin lukeneet samaa opusta. Yhdellä niistä on kyllä pienehkö 15-senttinen ja sitä on saattanut kikulin koko kiinnostaa. Älä lue satulirjoja enää, niin tiedät että 13 on keskikoko Suomen miesten jäykille mulukuille! 
- Lue anatomiaa mulkku kirjoitti:- Älä lue satulirjoja enää, niin tiedät että 13 on keskikoko Suomen miesten jäykille mulukuille! - Satulirjat ovat muehille, asuksen mukaan. 
 Eipä tulllut vastausta, mutta en oikeasti sitä odottanutkaan, koska totuuden tiedän.
 Suomessa on ehkä kaksi alle 13 sentin mulukkua ja ei ole vaikea arvata, että sinun on toinen.
- Huoh....h-x kirjoitti:Satulirjat ovat muehille, asuksen mukaan. 
 Eipä tulllut vastausta, mutta en oikeasti sitä odottanutkaan, koska totuuden tiedän.
 Suomessa on ehkä kaksi alle 13 sentin mulukkua ja ei ole vaikea arvata, että sinun on toinen.Vitun rasittava näsäviisas pikku rillipääHOMO! 
- Jumalauta Ei Saatanah-x kirjoitti:Satulirjat ovat muehille, asuksen mukaan. 
 Eipä tulllut vastausta, mutta en oikeasti sitä odottanutkaan, koska totuuden tiedän.
 Suomessa on ehkä kaksi alle 13 sentin mulukkua ja ei ole vaikea arvata, että sinun on toinen.Olen lukenut läpi hyyvin paljon kaikenlaisissa ketjuissa sinun kommenttejasi. 
 Vosin koittaa alkaa latelemaan tähän jonkun mahdollisimman ovelan ja ilkeän piikin, tai sitten tyytyisin van yksinkertaisesti täysin laimeaan perushaukkumiseen suuntaan: "vitu aivoton runkkari homo"
 En kuitenkaan jaksa, joten tiivistän yhteen kuvaan.
 http://2.bp.blogspot.com/-f6JZwgo_XiA/T7r9qefk-gI/AAAAAAAABdA/uP2klXbCkkk/s1600/facepalm.png
- Jumalauta Ei Saatana kirjoitti:- Olen lukenut läpi hyyvin paljon kaikenlaisissa ketjuissa sinun kommenttejasi. 
 Vosin koittaa alkaa latelemaan tähän jonkun mahdollisimman ovelan ja ilkeän piikin, tai sitten tyytyisin van yksinkertaisesti täysin laimeaan perushaukkumiseen suuntaan: "vitu aivoton runkkari homo"
 En kuitenkaan jaksa, joten tiivistän yhteen kuvaan.
 http://2.bp.blogspot.com/-f6JZwgo_XiA/T7r9qefk-gI/AAAAAAAABdA/uP2klXbCkkk/s1600/facepalm.png- Siellähän onkin voipainen heppu:) 
 Voisitko koittaa laittaa myös ne palstat, missä luet kommenttejani?
 Minua kun ilmeisesti tarkoitat...
 Hiukan vaikuttaa, että et pystyisi sellaista ovelaa ja ilkeää piikkiä laittamaan. Se vaatisi hiukan mielikuvitusta ja sitä sulla ei taida olla.
 Olen pahoillani. Mielikuvitukseton maailma on tylsä...
 
- 15+9Mulla on Suonikas kostaja = ) 
- arvaa olenko asusmulla pakastekatkarapu - Asus ihan iteSaatanan homo yrittää taas esiintyä minuna!!! 
 Kyllä se on vähintäänkin tuo housumato!!!
 
- nnnnMitatka aja laittakaa kuvanne palstalle 
- ANONYYMI.ÄLKÄ LAITTAKO NIITÄ KUVIA! MINÄ EN KESTÄ TEIÄN LIIOITELTUJA MITOJA - epäreiluuJa mä en kestä kattoa yli keskikoon (13 cm) olevia mulkkuja. Miksette voi postata niistä normikokoisista kuvia ikinä! 
- Ootko tyhmä??epäreiluu kirjoitti:Ja mä en kestä kattoa yli keskikoon (13 cm) olevia mulkkuja. Miksette voi postata niistä normikokoisista kuvia ikinä! Niitähän on postattu ja väitetty pornokoon lersseiksi. 
- tyhmempi ku asusOotko tyhmä?? kirjoitti:Niitähän on postattu ja väitetty pornokoon lersseiksi. On ne oikeesti isoja olleet ja siksi niitä on tänne postailtukin. Normikokoisesta ei kukaan kehtaa laittaa kuvaa 
- tyhmempi ku asus kirjoitti:- On ne oikeesti isoja olleet ja siksi niitä on tänne postailtukin. Normikokoisesta ei kukaan kehtaa laittaa kuvaa - Tuossa sen taas näit, että oikeasti isoja ei edes ole tuon yhden mielestä... 
 Persemitattuja pitkällä zoomilla vaan. Kyllä pieni muna tekee tyhmäksi. Iso saattaa tehdä vaikka insinööriksi.
- rfdjrfirfyih-x kirjoitti:Tuossa sen taas näit, että oikeasti isoja ei edes ole tuon yhden mielestä... 
 Persemitattuja pitkällä zoomilla vaan. Kyllä pieni muna tekee tyhmäksi. Iso saattaa tehdä vaikka insinööriksi.Ymmärrän, että asuksen uppiniskaisuus saattaa alkaa häiritsemään vaikka kuinka läpällä itse suhtautuisi aiheeseen. 
- Asuksen naapurih-x kirjoitti:Tuossa sen taas näit, että oikeasti isoja ei edes ole tuon yhden mielestä... 
 Persemitattuja pitkällä zoomilla vaan. Kyllä pieni muna tekee tyhmäksi. Iso saattaa tehdä vaikka insinööriksi.Insinöörihän on tyhmä. Täällä Oulussa liikennekin tökkii juntti-inssien ja eläköityneiden ensolaisten takia. 
- Äääässsrfdjrfirfyi kirjoitti:Ymmärrän, että asuksen uppiniskaisuus saattaa alkaa häiritsemään vaikka kuinka läpällä itse suhtautuisi aiheeseen. Entäs "höxän" jääräpäisyys ja satukirjoista napattu keskimitta - saako se ärsyttää tappouhkauksien verran? 
 Sehän on Simpsoneista kertomansa mukaan suomalaisen keskimitan bongnnut. Se on melkoinen Liisa ihmemaan tuo homo-x.
- retrrhrhrAsuksen naapuri kirjoitti:Insinöörihän on tyhmä. Täällä Oulussa liikennekin tökkii juntti-inssien ja eläköityneiden ensolaisten takia. Senkus sitten ite suunnittelet paremmin ton Oulun liikenteen logistiikan. 
- rey6erÄääässs kirjoitti:Entäs "höxän" jääräpäisyys ja satukirjoista napattu keskimitta - saako se ärsyttää tappouhkauksien verran? 
 Sehän on Simpsoneista kertomansa mukaan suomalaisen keskimitan bongnnut. Se on melkoinen Liisa ihmemaan tuo homo-x.Ei tappouhkauksia tule sellaisen perusteella ladella. Unohdetaan nyt ne tappouhkaukset jo. 
- Hyvästi Nokiaretrrhrhr kirjoitti:Senkus sitten ite suunnittelet paremmin ton Oulun liikenteen logistiikan. Se on logistiikalle sama, kun tunarit sotkee epäkäytännöllisyydellään ja tyhmyydellään kaiken. 
 
- on tässämuutakin tekemistä kun äijän mulkuun mittamista,mitatkoon mulkunsa ite jos siltä tuntuu. 
- TAKAAPÄIN ON PARASMULLA KUKKAKEPPI!!!!!!!!! 
- h-x! 
 "Jäykkänähän sitä elintä käytetään kumppaninkin kanssa. Yksin ollessa jäykkää runkataan ja veltolla kustaan. "
 Ja jos jäykkänä ollessa on pakko kusta, niin kannattaa pitää kovasti kiinni, ettei tuotos ole katossa :D- Höh heh hööEi se katossa ole. Osoitit juuri tyhmyytesi. 
- Höh heh höö kirjoitti:- Ei se katossa ole. Osoitit juuri tyhmyytesi. - Joissain, melko monessakin talossa on katto ylhäällä ja jos ylöspäin kusee, niin sinnehän se menee. 
 Kukas se tyhmyytensä nyt oikein osoittikaan?
- Koita tajutah-x kirjoitti:Joissain, melko monessakin talossa on katto ylhäällä ja jos ylöspäin kusee, niin sinnehän se menee. 
 Kukas se tyhmyytensä nyt oikein osoittikaan?Jos mullkku seisoo kohti kattoa, kusi menee omaan sieraimeen. 
- fdggrerewrewtreKoita tajuta kirjoitti:Jos mullkku seisoo kohti kattoa, kusi menee omaan sieraimeen. Seisoo se mulqq kohti kattoa siinäkin tapauksessa, että se on vaikka 80 asteen kulmassa jos vaakataso on nollataso. Yläviistoon, mutta silti kattoon kohti. Eikä osu kuset sieraimeen. Kenellä ees seisoo täysin pystysuoraan ylöspäin? 
 Toinen juttu on se, että saa matto aika alhaalla olla, jos saa kuset sinne osumaan. Tuskin kenelläkään riittää kusipaineet normikorkuiseen kattoon asti.
- fdggrerewrewtre kirjoitti:- Seisoo se mulqq kohti kattoa siinäkin tapauksessa, että se on vaikka 80 asteen kulmassa jos vaakataso on nollataso. Yläviistoon, mutta silti kattoon kohti. Eikä osu kuset sieraimeen. Kenellä ees seisoo täysin pystysuoraan ylöspäin? 
 Toinen juttu on se, että saa matto aika alhaalla olla, jos saa kuset sinne osumaan. Tuskin kenelläkään riittää kusipaineet normikorkuiseen kattoon asti.- Kyllä minäkin matolle helposti kusen. Vaikka kattoonkin yrittäisin. 
 Matto saa alhaalla ollakin. Paras paikka ainakin kuramatolle.
- ??????h-x kirjoitti:Kyllä minäkin matolle helposti kusen. Vaikka kattoonkin yrittäisin. 
 Matto saa alhaalla ollakin. Paras paikka ainakin kuramatolle.Oletko kussut kintuille? 
- Haistakaahomoäxänpersefdggrerewrewtre kirjoitti:Seisoo se mulqq kohti kattoa siinäkin tapauksessa, että se on vaikka 80 asteen kulmassa jos vaakataso on nollataso. Yläviistoon, mutta silti kattoon kohti. Eikä osu kuset sieraimeen. Kenellä ees seisoo täysin pystysuoraan ylöspäin? 
 Toinen juttu on se, että saa matto aika alhaalla olla, jos saa kuset sinne osumaan. Tuskin kenelläkään riittää kusipaineet normikorkuiseen kattoon asti.Pitää olla pytty kaukana seinästä, jos nuilla kulmilla kattoon kusee. Kyllä se pitäis pystysuoraan mahaa vasten seistä ja nokkaan menis! 
 
- Näin minäkin olen kuullut, että se katto on ylhäällä taloissa ;) 
- hannes gtämä kusi keskustelu on KIIHOTTAVAA 
- HUCSHUANAALIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.TAKAAAAPÄIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 
- tulokas00Mikä on peniksen keskimitta todellisuudessa? onko se 12.9, 13.52, 14.9 vai 16cm 
 vai onko peräti isompi tai pienempi?- HähähhäääSe riippuu vähän missä päin maailmaa mitataan. 
 Suomessa 13cm.
- Hähähhäää kirjoitti:- Se riippuu vähän missä päin maailmaa mitataan. 
 Suomessa 13cm.- Ei tässä omaa mittaa kysytty, vaan Suomen keskimittaa ja jokainen tietää, ettei se ole 13 lähelläkään. Se on siinä 13-16 välissä. 
 On se kumma, kun joku minimuna äityy joka prkleen keskusteluun tarjoilemaan omaa naperoaan, luultavasti sitäkin pienellä kusetuksella.
 HUOMAUTUS !!!
 Syy: Väärän keskimitan toistuva tarjoilu asialliselle palstalle.
- Mozilla.h-x kirjoitti:Ei tässä omaa mittaa kysytty, vaan Suomen keskimittaa ja jokainen tietää, ettei se ole 13 lähelläkään. Se on siinä 13-16 välissä. 
 On se kumma, kun joku minimuna äityy joka prkleen keskusteluun tarjoilemaan omaa naperoaan, luultavasti sitäkin pienellä kusetuksella.
 HUOMAUTUS !!!
 Syy: Väärän keskimitan toistuva tarjoilu asialliselle palstalle.13 - 13.5 välissä se on.. 
 
- kimmakalakeswkimitta on korjeintaan 12.9cm sinä vitun tunnevammanen homo!! 
- KILDO D:LLÄSAATANA MUN MUNA REPEÄÄ KOHTA RUNKATESSA JA LEVIÄÄ LATTIALLE! 
- aurinkokuningas ustipaha paha 
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliinYli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset738064
- Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti895717
- Enää viisi yötä Sannan kirjaanIhan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut413862
- Pikkupersu osoitti olevansa hieman yksinkertainen"Heikosti älykkyystesteissä pärjänneistä lapsista tulee muita todennäköisemmin ennakkoluuloisia ja konservatiivisia", uu903614
- Sanna-kulttilaiset hehkuttaa edelleen Marinia, vaikka esim. Sote oli susi jo syntyessäänmutta kulttilaiset eivät ole järjen jättiläisiä, ja sanoihin Lasse Lehtinenkin, että Suomessa on pohjoismaiden tyhmimmät333284
- Kannattaako suomalaisen duunarin enää äänestää vasemmistopuolueitasillä eivät ne tunnu kovasti ajavan suomi-duunarin etuja. Jos katsotaan Vasemmistoliittoa, niin sehän on ihan feministi523223
- Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L1112965
- Jos on heikkolahjainen ja laiska koulupudokas, niin silloin äänestää vasemmistopuolueitanäin tämä on käytännössä aina mennyt. Jos ei älyä ole paljon suotu, niin ei silloin inssiksi opiskella, vaan päädytään212930
- SDP:n valtuutettu valehtelee koulutuksensaSDP:n helsinkiläinen kaupunginvaltuutettu Mahad Ahmed käyttää maisterin titteliä suoritettuaan 60 opintopisteen epäviral962815
- IL - 100 000 potentiaalista sotilasta pakeni Ukrainasta!"Ukrainasta nuorten miesten joukkopako Liki 100 000 asevelvollisuusikäistä miestä on poistunut Ukrainasta parin viime k432815