Edellisissä olympialaisissa tämä purjehtiva
homopari haukkui olympiavoittaja Harjua juntiksi.
Täytyy kyllä myöntää, että itse olisin mieluimmin
hetero juntti kuin homo hurristadilainen.
Homppeli Suomen lipun kantajana?!
6
1419
Vastaukset
- Hyi hiisi
asiaton huomautus.
- athletics-girl
taidat pitää omaa juorukerhoa.... et levittelisi tuommoisia valejuttuja muille... ja varsinkaan tänne!!!!!!! asiatonta eikö vain. eräs muu kuulantyöntäjä haukkui arsia, mutta pyysi anteeksi, ei suomalainen !!!!!!!
- teinille
athletics-girl kirjoitti:
taidat pitää omaa juorukerhoa.... et levittelisi tuommoisia valejuttuja muille... ja varsinkaan tänne!!!!!!! asiatonta eikö vain. eräs muu kuulantyöntäjä haukkui arsia, mutta pyysi anteeksi, ei suomalainen !!!!!!!
Haukkuiko tämä ei-suomalainen kirjaimellisesti
nimellä "juntti"?
Vai haukkuiko englanniksi redneck (=punaniska)?
Sinä todennäköisesti edellisten olympialaisten
aikaan olit vielä päiväkodissa, kun minä kuulin
TV:ssä Thomassonin sanovan olympiavoittaja Arsi
Harjua juntiksi.
Tähän Arsi aikuisesti vain tuumasi, että saa
höpistä mitä lystää.
- karhu
ei ole homo! Onko aina pakko haukkua kaikkia homoksi!
- lapin kulta
Onko aina pakko haukkua oikeita Suomalaisia
juntiksi, arvon puppepojuJohansson?
- -A-
Taidat itse olla homppeli.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1862690Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061122- 84954
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait239819Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20810Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka285775Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies89774Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22708