Hei,
Olisiko vinkkejä hyvistä hierojista Kemissä, mieluusti keskustan kupeessa? Kiitoksia jo etukäteen.
Olisiko vinkkejä hyvistä hierojista Kemissä, mieluusti keskustan kupeessa? Kiitoksia jo etukäteen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Siinä Habitan vieressä Nahkurinkadulla. Lähtee kaikki jumit?
Mikä sen paikan nimi
Minulla paha jumi kaulassa ja niskassa eli osaako hoitaa tosi vaikeita jumeja
Jukkis hoitaa paikat kuntoon...ja on vielä söpökin
Toivottavasti osaa koska jumi on paha. Mikä sen firman nimi voiko summittain sanoa niin etsin netistä ja ma-aamuna soitian
Se on tuossa, mut älkää mummeleista välittäkö. Eli ollu jo pitemmän aikaa ja asiakkaat tyytyväisiä. http://goo.gl/maps/6FP1h
Terameri, painonnostaja Keminmaasta.
Tosi hyvä hieroja.
Valtakadun yläpäässä, vähän matkaa Kaupungintalosta etelään, on hierontayritys. Oliskohan Valtakatu 24 tai 26. Siinä lukee Thai-hieroja tai sinne päin. En ole koskaan siellä itse käynyt mutta kyllä sen täytyy olla suosittu, kun noin hyvällä liikepaikalla kannattaa pitää.
Terameressä Kari Alakorpi!
Olen käynyt nyt ekaa kertaa Alakorven Karin hierottavana ja täytyy kyllä kompata että paras hieroja tähän mennessä. Todella hyvät otteet. Aion käydä uudelleen hänen asiakkaana.
minä poika kävin thaihieronnassa.ei lähtenyt hartiasta lukot mutta sain siemensyöksyn.
Suosittelen Jenna Ollitervoa! Tämä on kolmas hieroja jota olen kokeillut Kemin seudulla ja minun jumiin tepsii hänen hieronta parhaiten (niskat jumissa narskuttelusta).
no jaa, puoli tuntia ja siitä menee kaikkeen muuhun kymmenen minuuttia, hinta 28 euroa, menen paikkaan, jossa hierotaan 32 eurolla 45 minuuttia ja nimenomaan tuohon hierontaan käytetään laskutettu aika, eikä kytätä kelloon.
Ahmetin hartialukot onki tulleet liiasta tatin hakkauksesta. Syöksyn taisit saada päiväunien yhteydessä.
fysio paikka, Itse olen ainakin tykännyt.