Tänään joukko kännääviä pönde-hesalaisia aiheutti järjestyshäiriöitä Bandy-liigan ottelussa. Viinapullot heiluivat, melkein nyrkitkin. Ekä kyseessä ollut edes mikään kirjanesittelytilaisuus kirjastossa, vaan peli Viitaniemessä.
Suurin osa tuosta juoppo-porukasta viettikin osan aikaa suljetussa kontissa, kaltereiden takana.
Erittäin törkeää käytöstä oikein pääkaupungin apinoil.. ihmisiltä. No nuo jätkät noudetaan Ogelissa, Brahiksel tai vaikka Lahes Iskuareenalla.
"Daijuu tulee", vai miten se oli.
Tsadilaiset rääpäle-kannustajat herrasmiespelissä
Ystävä olan takaa
1
207
Vastaukset 1
- Arska H
Kaukaapa on tullut jääpallofaneja, kun Tsadista astiI Enpä olisi uskonut että siellä tiedetään mokomasta pelistä mitään.
Mutta oikeassa olivat, eihän sitä selvin päin jaksa kukaan kattoa......
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761550
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.100758En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58725Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203588- 48546
- 126546
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50528- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15500- 25493