Niin siis, ongelma on sellainen, että kun kytken tämän uuden iPod touchin koneeseen, se väittää että iPod on havaittu mutta ei tunnistettu. Uskon nyt että kyseessä on sellainen ongelma, että iTunes hyväksyy vain vanhan iPod touchini.
Ymmärtääkö kukaan mitä haen takaa? Sillä en tee vanhalla iPodillani mitään (näytön sain niin hyvään kuntoon monen vuoden jäljiltä) ja uutta ei iTunes tunnista.
Miten saisin esim. poistettua vanhan tiedot kokonaan, että iTunes tunnistaisi uuden laitteeni?
Ja.. Kirjoita vastaus jotenkin niin, että 3-vuotiaskin voisi tajuta sen. En ole mikään tekniikan ihmelapsi..
Ostin uuden iPod Touchin vanhan tilalle ja tuli ongelma.
Xitou
1
167
Vastaukset
- 1stMacFinn
Olet väärässä. iTunes ei tunnista jostain syystä sun uutta iPodias. Mutta sillä ei ole mitään tekemistä sun vanhan iPodisi kanssa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986178KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495657Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei602673Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521072098Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071808- 1251744
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191623Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1811290- 731197
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään331068