SUOMI 24 KESKUSTELU ON JESUIITTOJEN YLLÄPITÄMÄ

VAROKAA MITÄ KIRJOITATTE KAIKKI OTETAAN TALTEEN TULEVAA KÄYTTÖÄ VARTEN
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Salaliittoteoria on siihen oikea paikka. Mitä perusteluita sinulla on väitteesi tueksi? Aller on S24 omistaja tietääkseni. Jesujiittojen?? Mitä ne ovat? Kerropa vähän tarkemmin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MURHAJÄRJESTÖ kirjoitti:

VAROKAA MITÄ KIRJOITATTE KAIKKI OTETAAN TALTEEN TULEVAA KÄYTTÖÄ VARTEN

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu