saamatta kiinni yhtäkään>>>>>>>>>>>> Ompa H'u'r'r'i'l'l'a huvit hehehehehehehehehehe
Puustisen pappa juoksee joka trollin perässä
fin joonas
771
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
heheeh Niinhän se tekee >>>>>>>>>>> vai ei ongelma-karpit liiku ? heheheheheh
PAPPA PAINAA PANIIKISSA (ppp).
PUUSTISEN PAPPA PAINAA PANIIKISSA ( pppp)
Täällä keskustelupalstoilla on hyviä ja mielenkiintoisia aloituksia ja otsikoita polttavista aiheista. Mutta miksi näitä näin sabotoidaan, jos haluaisi tietoa ja löytää vastauksia? Asiantuntijoitakin täällä varmaan löytyy, jotka asiallisesti haluaisivat tiedollaan auttaa ja kirjoittajia, jotka kokemuspohjaisesti vaihtaisivat tietojaan. Lukijamääristä päätellen kiinnostuneita on paljon. Kaikki hukkuu näihin muutamiin vakituisiin häiriköihin, joille haluan viitata tämän päivän Hesarin mielipidepalstan kirjoituksen otteeseen Hyvästä Käytöksestä: ' Asiallisella käytöksellä minimoidaan loukkaantuminen ja maksimoidaan tyydyttävä yhteiselo. Kun ihminen kunnioittaa toista käytöksellään, hän ansaitsee toisen ihmisen kunnioituksen. Luulisi, että tätä taustaa vasten löytyisi sanat tiukimpiinkin keskustelunaiheisiin eikä ääntä tarvitsisi korottaa.' - Miten viisaasti sanottu!
Palstalla ei ole ainuttakaan asiantuntijaa, mutta lähimmälle päästään jos lukee palstan ei-karppaajien näkemyksiä.
Palstan suurimmat häiriköt ja vääristelyn harrastajat ovat kj.mattila ja Veijo Puustinen. Ne ovat niitä "vakituisia häiiköitä" ja ainakin asiattomimmat.
Luulen teikäläisten olevan pahimmat häiriköt, sillä käsittääkseni mainitsemasi henkilöt kannattaa vhh ruokavaliota, josta sinä et ole kiinnostunut. Olet vain kiinnostunut rähjäämään. Eikös tämä palsta ole juuri vhh:n kannattajien palsata eikä bannaajien.
Mainitut henkilöt ovat VHH:n kannattajia sekä palstan pahimimpia häiriköitä.
Vai tarkoitatko että häiriköinti kuuluu VHH:oon? Siinä tapauksessa nuo kaksi ovat luita ja ytimiään myöten VHH:laisia.
Häiriköitä he ovat silti.
selitä toi Puustiseelle joka aloitti häiriköinnin jo v 2006