Kuka laulaa lal laa?

Ei muita vihjeitä.
10103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

petelius

Äänestä

Jos en tietäisi kuka, nikistä lal laa tulee mieleen mongoloidi-tyttö lauleskelemassa.

Äänestä

Yksi teletapeista

Äänestä
  • Se on Laa laa.

    Äänestä

Veikkaan, että sinä. Juhlistat lallattamalla miljoonatta älykästä aloitustasi miehen logiikka-palstalle.

Äänestä

Anni-Niina Sukupuoli-Suvanto-Hendrigson

Äänestä
  • Miten voit olla vielä hengissä!!!

    Äänestä

Kolmiolääkkeillä ja kossulla......ja ja ja järkyttämällä nuoria naisia.

Äänestä

Oulun tietoteekkari

"Vapautuneen juomisen manifesti

säv. We don't need a cure

Laa lal laa lal laa laa
Laa lal laa lal laa
Laa lal laa lal laa laa
Laa lal laa lal laa

Laa lal laa lal laa laa
Laa lal laa lal laa
Laa lal laa lal laa laa
Laa lal laa lal laa"

Äänestä

Tyttöset laulavat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kompakysymys kirjoitti:

Ei muita vihjeitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu