http://valkoinensilkki.blogspot.fi/2013/03/lea.html
Jos naiset valittavat miesten vihakirjoituksista niin varmaan tollasia blogeja ei kannattas pystyttää.
Jos naiset valittavat miesten vihakirjoituksista niin varmaan tollasia blogeja ei kannattas pystyttää.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Mikäs pässi sinä olet? Ihme juttu, että eläväinen nainen saa niin varpailleen, että täytyy avata "uliuliuli"-ketju. Kaikki pellet nyt tähän itkemään.
Ei tässä mitään itketä. Totesin vaan pari faktaa tuosta petollisesta tautipesäkkeestä. Siinä taas aisuri saa nuolla toisten miesten eineksiä häväistystä haaroista.
Kommenteista löytyi kultaa:
"Jos sinulla olisi ns. munaa, antaisit Pasin päättää haluaako hän olla mukana tuollaisessa kuviossa.
Olet säälittävä jänishousu."
Ja osui, sillä blogin kirjoittaja lähti heti vastaiskuun.
Kultaa? Osui? :-D Tämä ketju kerää isäntää niin, että vanha harppukin tässä hymyilee!
Tsemppiä Lealle! Tärkeällä asialla olet!
Onks täällä kaikki petetyt miehet? Järkätään joku risteily hei? RYHMÄHALI!
"Jos sinulla olisi lompakkoa, itsekunnioitusta ja -kritiikkiä, statusta ja kykyä esittää asiasi verbaalisesti niin pitäytyisit kirjoittelemasta jänishousujasi toisten blogeihin."
Leakin tietää, että miehen arvo määrittyy lompakon ja statuksen perusteella.
Eikai tuo lompakon tai statuksen arvottaminen nyt niin uutta ole? Onhan sitä mittailtu munia jo vuosisatoja saunoissa tai vessoissa. Nyt kun joku nainen kertoo naisnäkökulmaa nykypettämisestä niin johan täällä alkaa kuoro laulaa.
Miksi koet tarpeelliseksi puolustella pettämisen?
En minä pettämistä puolustele. Puolustelen naista, joka sai teidät itkemään. Onhan tuo nyt naurettavaa että kaiketi aikuiset miehet ulvovat tänne "Naisten tarpeesta kertoa pettämisistään".
Sama tuli minulle tästä mieleen. Pitääkö näistä tehdä joku mies-nais-vääntö?
Noinhan miehet tekevät. Tai siis nämä mieheksi itseään tituleeraavat aisurit. Vittu mitä tarinaa täälläkin lukee näistä "käräyttelijöistä".
Pettäminen ja muu seksi (= nautinto) on kuin matkustelu, hyvässä ravintolassa herkuttelu jne. - pitäähän siitä kertoa, koska muuten puolet hyödystä katoaa. Kaikki liittyy oman statuksen nostattamiseen kaveripiirissä (pettämisen suhteen tosin status ei nouse suoraan, vaan sen mukaan miten jälkipelin hoitaa. Se on high-risk peliä)
Yritin kerran selittää yhdellä kielikurssilla että aviorikoslaki olisi hyvä olla (taas) olemassa. Eräs vanheneva nainen suhtautui siihen vähän kärkevästi ja kysyi mitä järkeä siinä olisi. Olikohan hänellä oma lehmä ojassa.
Se, että ehdottelet tuollaisia kielikursseilla kertoo aika karua tarinaa sinusta. Valitse itsellesi nainen, joka haluaa vain sinua. Ja jos et pysty luottamaan niin ainahan voit kirjoitella vakoilutarinoita ja luetella pettämisen merkkejä tänne.