Tahtoisin naisen. ihan tavis kelpaa n 30-38 v.
Olen sinkku
7
111
Vastaukset
- haaveilua.
Tahtoisin nähdä naisen tissit.
No, meitähän löytyy esim. tuolta treffipuolelta :). Vai joko olet todellakin kirjoittanut jokaiselle tuon ikäiselle naiselle?
- pimbleman.
Treffi osioon ilmoo. Tänään itekki pitkästä aikaa käytin sitä. Laitoin 20v naiselle viestin ja se jopa vastas mulle iha positiivisesti vaik oon ite 28v. Ehkä viestitän häntä tänään vielä uudelleen.
- sinkku aina
Voin kertoo ett suomi treffeihin ei kannata mennä. Jäät varmana ilman naista jos sieltä etsit jotain.
- voin kertoo..
Voin kertoo ett suomi treffeihin ei kannata mennä. Jäät varmana ilman naista jos sieltä etsit jotain.
No mistäs sitten pitäisi etsiä? Siellä treffeissä mää ainakin olen, ja baareissa en käy ikinään. :D
Saa tietty tulla juttelemaan ihan muuten vaan kaupungilla tms. mutta ihmettelen vaan, että mistäs silloin voit tietää minun olevan vapaa.- tilipitappitippitapp
Miesten on turha mennä netin deittipalveluihin. Siellä on jo ennestään miehien ylitarjonta. Naisien et tartte kun laittaa ilmoitus ja sit valkata niistä sadoista vastauksista se sopiva.
Mies ei saa koskaan yhtään viestiä, vaikka miten vastaisi ja ottaisi yhteyksiä.Näin se vaan menee.
Kaikki miehet nyt sitten boikotoimaan netin deittipalveluita! Joutuupahan naisetkin tekemään jotain työtä miehen saantiin! Jopa aloitteita!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1514886Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813576SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt312563SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402233Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä932107Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan632023Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?241995Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja861989Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet191468Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään1011287