Kiitos Kukkolan puskanraivaajalle!

Kylän pohjoispuolelta vt 21:llä raivattu jokivarsi takaisin näkyviin monen sadan metrin matkalta. Lisäksi liikenneturvallisuus parantunut parin kilometrin yhtenäisen näkyvyyden tultua tielle.

Toivottavasti tekosi palkitaan !
1122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

hieno homma tuo!

ite tässä ihmetelly torniolaisena tuota ent. shellin (vanha silta)suoraa pohjoseeen päin.siinolis komea joki vasemalla puolela mutta sitä ei näy!!!tie rakennettu niin alas kulkemmaan ja puut istutettu joen ja tien vällliin ettei joesta näy ennää mittään,ooispa se komeaa jos näkys!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pfafaffafaf kirjoitti:

Kylän pohjoispuolelta vt 21:llä raivattu jokivarsi takaisin näkyviin monen sadan metrin matkalta. Lisäksi liikenneturvallisuus parantunut parin kilometrin yhtenäisen näkyvyyden tultua tielle.

Toivottavasti tekosi palkitaan !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu