Perse soikoon!

Crudolla jäi taas kännivaihde päälle ja tässä sitä nyt perkele pensiönääri juopottelee viikon päivät putkee saatana!! Teppo minut tuhosi kun näytti mitä osaa perkele....minä nousen tästä vaa saatana.
1211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tepon ainoa saavutus oli savustaa narsistinen Crudo ja vanha kokki pois.
Kyllä on palsta parantunut, kun itsensä kehujat lähtivät. Vielä kun Teppo itsekin pysyisi poissa, niin hyvä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Crudo' kirjoitti:

Crudolla jäi taas kännivaihde päälle ja tässä sitä nyt perkele pensiönääri juopottelee viikon päivät putkee saatana!! Teppo minut tuhosi kun näytti mitä osaa perkele....minä nousen tästä vaa saatana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu