Kännykkä kotelo/pussi

hyvis_85

Olen yrittänyt netistä etsiä jonkinlaista känykkä koteloa/pussia fillariin, mutta tuloksetta.

Oliskos jollain tietoa onko tälläistä?
Esim. samantapaista kun juoksijoille kännykkäpussi käteen?

6

385

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Näkösällä

      Kannattaa laittaa autoon tarkoitettu teline kiinni ohjaustankoon siitä voi seurata navigaattoria / sport trakkeria / ja muuta kommunikointia ?

    • Joo olis se yks vaihtoehto mut en tartte et se ois näkösäl, sillanen pussi riittäis mut ei sillasii taida olla.

      Ja jos olis nniin sekin varmaan tarralla mikä ei välttämättä kestä, napit vois kestää paremmin.

    • fgsdfgsfda
    • Lumia 900

      Ostin Prismasta vesitiiviin suojakotelon älypuhelimelle. Se kiinnitetään tankoon, ja pussiosa on helppo irroittaa kiinnikkeestään. Maksoi muistaakseni 19 ekkua.

    • **********

      Olen nähnyt, kun lenkkikaverilta tippui telineestä alamäkivauhdissa älyluuri asvalttiin telineestä, joka oli ohjaimissa kiinni. Itse pidän älyluuriani vedenpitävässä pussukassa (Aquapak) ajopaidan selkätaskussa.

      Viime syksysä jouduin usean fillaristin mukana "kasaan", ja luurini säilyi ehjänä/kunnossa rytäkässä. Oli taasen siellä selkäpuolen taskussa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      193
      1422
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      138
      913
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      85
      872
    4. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      52
      811
    5. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      758
    6. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      253
      667
    7. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      9
      646
    8. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      330
      639
    9. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      57
      629
    10. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      594
    Aihe