näin äsken googles että on avattu uusi pizza tilaus palvelu www.pizzaverkko.fi onko kukaan tilannut täältä joskus?
uusi pizzaportaali
6
773
Vastaukset
- jere7
kyl mä tilasin express leppävaarasta kebabin, sivut toimi hienosti.
- Vat SA Kas
Tilasin Express Krunikasta muutama päivä sitten. Homma toimi, muttei kuittausviestiä kuulunut. Soitin perään ja kuulin että tilaus oli tullut perille.Todella ystävällinen palvelu ko paikassa! Että jokin tekninen viive tai häikkä sitten lienee ollut, en tivannut syytä. Pizza sekä salaatti oli superhyvää joten vain hyvä mieli jäi kommelluksesta huolimatta :)
- Arwin
itse ole tilanu osoiteesta http://pikaruokaa.fi toimii mainiosti ja itse tilaus on todella nopea ja helppo!
- jere9
tää pizzaverkko on kyllä aika hienosti toiminnu, tilasin äsken turun einespalalta pizzan. ystävällinen ja nopea palvelu kyl
- Afraz
Mypizza.fi suostellen
Edullisin!
https://mypizza.fi/searcharea?s=Jyväskylä, Finland
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2082834Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672511Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061172Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831015Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1241002- 671000
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait271952Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka320921Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22768