Mustat miehet paljon valkoisia fitinpiä

Tässä eroja valkoisesta ja mustasta treenaajasta

-Mustilla miehillä isot olkavarret ja erottuvat
-valkoisilla on toki paksut mutta samalla pullamössömäisen pehmeät ja muodottomat kädet, edes olkapäätä ei erota.

-mustalla miehellä hartioita kapeampi lantio
-valkoisen kroppa yleensä tasapaksu tai pahimmillaan lantio hartioita leveämpi

-mustan miehen vatsa on litteä(varmasti alta näkisi sixpäkin
-valkoisen miehen vatsa on kun raskaana olevan naisen.

valkoisen miehen jalat yleensä rimpulahkot vaikka kyykyssä onkin monesti reilusti painoa
-mustan miehen reidet on kaarevat ja erottuvat vaikkei ne kyykkyä juuri koskaan edes tee.

En yhtään näin miehenä ihmettele miksi suomalaiset on hulluna mustiin miehiin. Onhan ne paljon komeampia kuin suomalaiset. pitää ottaa mustien miesten treeneistä mallia. eihän suomalaisesta paksukaisesta kukaan normi kaduntallaaja edes erota että salilla kävisi.
11285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Yleisesti ottaen nekkereiden geenit on ihan eri luokkaa länsimaalaisiin verrattuna. Eli ei oo mitään järkeä lähteä vertailemaan kahden eri rodun kykyä kehittää lihasmassaa.

Edellämainituilla rättipäillä on useasti paljon matalampi kynnys aloittaa roinaaminen. Monesti lääkkeet/syntholit on hankinnassa ennen ku on saatu edes salikorttia käteen.

Äänestä
  • eikö valkoisten geenit kuuluisi täten hävittää kun ollaan kaikessa huonompia. johan sen luontokin on niin järjestänyt että musta pääsee helpommim parittelemaan

    Äänestä

Mutta onko mustilla miehillä karvaa pyllyssä? Tämä pitäisi ensin selvittää.

Äänestä

Tummalla hipiällä lihaserottuvuus on parempi. Ei ne bodarit huvikseen ihoa maalaile ruskeaksi kisoja varten.

Äänestä

Niin ja jätit kertomatta vielä sen, mikä mustilla mieheillä on ihan ylivertainen (kyrpä)

Äänestä
  • Se on kyllä urbaani legenda.

    Äänestä

Noin yleistäen voisi sanoa, että afrikkalaisten geeniperimä näkyy myös heidän luontaisessa lihaksistossaan ja luustossaan.

Moni musta mies edes treenaamatta on aivan yhtä timmissä tai timmimmässä kunnossa kuin kalpanaama kohtuulisella treenauksella. Usein afrikkalaisilla miehilä on jo geeniperimänä komea ja vahva maskuliininen lihaksisto ja ruumiinrakenne, vahva luusto ja vahvat komeat valkoiset hampaat. Tokihan sitten on olemassa yksilöeroja ja Afrikassakin on alueellisia eroja jossa toisaalla on solakempi ja pidempi rotu ja toisaalla lyhyempi ja riskimpi.

Vastaavasti mustilla naisilla on useinkin timmi ja sivuprofiilissa korkea painovoimaa vastustava komea peffan profiili.

Ehkäpä tuon afrikkalaisten naisten korkean pepun vuoksi paikallisilla miehillä on maailmanlaajuisen tilaston mukaan pisimmät ilosauvat, hieman enempi ulottuvuutta, eli sopivat hyvin yhteen ;-)

"Juuri julkaistun tutkimuksen mukaan kaikkein pisimmät erektiossa olevat penikset löytyvät Kongon tasavallasta, jossa miehisen ulokkeen keskimääräinen pituus on 18 senttimetriä. Yleensäkin kooltaan suurimmat penikset löytyvät Afrikan mantereelta ja pienimmät Aasian pohjois- ja itäosista."

- http://www.iltalehti.fi/rakkausjaseksi/2012100416158331_lz.shtml

No, ohessa kaksi ihan komeaa ja riskiä paidatonta pohjoisen kollia kesähelteisissä katuhommissa ohimenevien naisten silmän iloksi.

Lieneekö olleet myös punttisalilla fyysisen työn lisäksi ?

- http://www.iltalehti.fi/terveys/2013062717198476_tr.shtml

Äänestä
  • Afrikkalaisperäisissähän on yhtä lailla erinäköisiä kansallisia piirteitä kuin eurooppalaisperäisissä ihmisissä. DNA poikkeaa ainakin siinä että eurooppalaisilla ja aasialaisilla on neandertalin ihmisen geenejä.

    Äänestä

  • kalpeenaama kirjoitti:

    Afrikkalaisperäisissähän on yhtä lailla erinäköisiä kansallisia piirteitä kuin eurooppalaisperäisissä ihmisissä. DNA poikkeaa ainakin siinä että eurooppalaisilla ja aasialaisilla on neandertalin ihmisen geenejä.

    Useinkin asioden käsittelyä helpottaa yksinkertaistavat yleistykset tyyliin, mustien geeniperäisesti vahava lihaksisto ja luusto vs. kalpeakasvot. Luonnollisestikin myös alueellisia eroja on.

    Onko tarpeellista mennä ja jos, niin kuinka kauas DNA perimien suhteen?

    Kansanmurhaaja Hitlerkin kääntyisi haudassaan jos olisi tietoinen perimästään.

    "DNA-koe: Hitlerillä afrikkalaisten ja juutalaisten perimää"

    - http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2010082412232534_ul.shtml

    Ps. Hiljattain oli jossakin otsikko jonka mukaan Englannin kruununperijällä on kaukaista intialaista geeniperimää ja tämä muistaakseni Dianan äidin sukuhaaran kautta.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


mustien fani kirjoitti:

Tässä eroja valkoisesta ja mustasta treenaajasta

-Mustilla miehillä isot olkavarret ja erottuvat
-valkoisilla on toki paksut mutta samalla pullamössömäisen pehmeät ja muodottomat kädet, edes olkapäätä ei erota.

-mustalla miehellä hartioita kapeampi lantio
-valkoisen kroppa yleensä tasapaksu tai pahimmillaan lantio hartioita leveämpi

-mustan miehen vatsa on litteä(varmasti alta näkisi sixpäkin
-valkoisen miehen vatsa on kun raskaana olevan naisen.

valkoisen miehen jalat yleensä rimpulahkot vaikka kyykyssä onkin monesti reilusti painoa
-mustan miehen reidet on kaarevat ja erottuvat vaikkei ne kyykkyä juuri koskaan edes tee.

En yhtään näin miehenä ihmettele miksi suomalaiset on hulluna mustiin miehiin. Onhan ne paljon komeampia kuin suomalaiset. pitää ottaa mustien miesten treeneistä mallia. eihän suomalaisesta paksukaisesta kukaan normi kaduntallaaja edes erota että salilla kävisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu