Realistinen kroppa

Mitäs ootte mieltä, minkälainen kroppa on mahdollista "saavuttaa" ilman steroideja ja hormoneja PELKÄSTÄÄN proteiinilla ja lisäravinteilla?

Laittakaas vaikka linkkejä tulee..

Eikä oteta mitää "suurin pudottaja" lähtökohtaa nyt, vaan ihan normi, suht hoikka, solakka vartalo. MIES.
299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Riippuu puhtaasti siitä, että kuinka paljon olet valmis tekemään töitä...siis OIKEASTI tekemään töitä sen kehityksen eteen.
Ja toki geeniperimä asettaa ne omat rajoituksensa...

Proteiineilla(oletan että viittaat tässäkin lisäravinteisiin, etkä perusruokaan?) ja lisäravinteilla ei se kehitys (varsinkaan aloittelijalla) tule.
Vaan kovalla ja oikeanlaisella treenillä, oikealla ruokavaliolla ja riittävällä levolla.
Pistä nämä peruspalikat kuntoon, ni palataan asiaan 5v päästä. ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ilman steroideja.. kirjoitti:

Mitäs ootte mieltä, minkälainen kroppa on mahdollista "saavuttaa" ilman steroideja ja hormoneja PELKÄSTÄÄN proteiinilla ja lisäravinteilla?

Laittakaas vaikka linkkejä tulee..

Eikä oteta mitää "suurin pudottaja" lähtökohtaa nyt, vaan ihan normi, suht hoikka, solakka vartalo. MIES.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu