En muuten löytänyt YHTÄKÄÄN profiilia johon olisin voinut edes harkitsevani vastaamista.
Aivan ensin tarkistin ruumiinrakenteen/painon, jos se oli muuta kun hoikka/normaali tai paino yli 65kg, lopetin lukemisen siihen.
Seuraavaksi tarkistin onko lapsia. Jos oli, lopetin lukemisen siihen.
Lopuissa teksti oli bimbo.
Loppupäätös: Mielummin sinkkuna.
Aivan ensin tarkistin ruumiinrakenteen/painon, jos se oli muuta kun hoikka/normaali tai paino yli 65kg, lopetin lukemisen siihen.
Seuraavaksi tarkistin onko lapsia. Jos oli, lopetin lukemisen siihen.
Lopuissa teksti oli bimbo.
Loppupäätös: Mielummin sinkkuna.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Tasokkaassa seurassa sitä huomaa olevan ATN vaikka on pitänyt itseään ylemmän tason naisena.
Mutta ethän sinä osaa edes kirjoittaa virheettömästi. Turhaan olisit vastannutkin.
Naiset kiittävät, että pysyt sinkkuna.
Aloitus kuulostaa tutulta. Mutta aiemmassa versiossa painoraja taisi olla 60 tai 55 kg. Jos sama tyyppi, on siis laajentanut hakuaan painavampiin naisiin.
No onnea vaan elämääsi...teit viisaasti :-)
No näin se monelle nettideittaajalle aloittajan tapaan käy. Ei kukaan kiinnosta. Unohdetaan, että tuo kuva ja/tai esittely on kuitenkin todella pienen pieni murunen kokonaisuudesta. Netissä liikutaan vain pinnallisilla arvoilla miettimättä pidemmälle, ja siksi tulos on huono. Kemioiden kohtaaminen voi löytyä täysin yllättävän ihmisen kanssa, mutta netissä mahdollisuutta ei edes haluta antaa.
Joten olkaa puolestani yksin.
En tiedä, nyt vaan sitten kysyntä ja tarjonta eivät kohdanneet. En koe kovin mielekkääksi ryhtyä pohtimaan, että mistä se voisi kohdallasi johtua.
Itse löysin monia mielenkiintoisia ja erilaisia ihmisiä viestittelyyn. Lopulta löysin kumppaninkin, vaikka en olekaan valtavirtaa ja koin kyllä, että omatkin kriteerini olivat korkealla.
Parempaa tuuria jatkossa.