Dietti kysymyksii

Oon syöny -500 kcal ku oon dietil mut paino ei tunnu putoava siis treeni päivinä -500 kcal treenikulutuksesta ja ei treeni päivänä -500 normaalikulutuksesta. Jos mu pitää laskee kaloreita viel enemmä ?
4102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuinka pitkällä ajalla olet yrittänyt saada painoa alas? Lähtöpaino ja pituus, tavoitepaino? Syötkö bodyruokaa vai millä systeemillä?

Äänestä

ihan bodiruokaa, en tietty haluu että mu kaikki lihat lähtis dietil, oon dietännu noi pari kuukaut ja 2-3 kiloo tippunu ton aikana. Tavote olis hommata rasva prossaks 10% kun taällä hetkel se o joku 18 %

Äänestä

Minulla tuli löröt housuun tänään salilla!

Äänestä

Meneekö se niin jos vähennän kaloreita dietillä vielä lisää niin ja syön prodee sen tarvittavan määrän ja jos laihdun alle sen 1 kilo perviikko niin eihän multa siltikään lähe lihaksia pois ? jos lasken kaloreita vielä kunhan en laihduta liian nopeasti ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apuiva kirjoitti:

Oon syöny -500 kcal ku oon dietil mut paino ei tunnu putoava siis treeni päivinä -500 kcal treenikulutuksesta ja ei treeni päivänä -500 normaalikulutuksesta. Jos mu pitää laskee kaloreita viel enemmä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu