Miksi?

järkeä päässä!?

Mitä hienoa on rikkoa paikkansa extreme lajeissa?
onko hienoa kävellä vanhuksena kepeillä tai istua pyörätuolissa kun tuli nuorena harrastettua idioottien lajia? ei tod. itse aion elää 200 vuotiaaksi ja olla teräkunnossa vielä 130 vuotiaana ja harrastaa mieluisiani lajeja joihin ei kuulu pyörällä kalliolta alas niin vitusti ja sit polvet vaurioituu jossain laskettelussa.. ei kiitos sanonminä..

3

336

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hullu

      mä ainaki nautin siitä ku saan kokeilla omia rajoja ja pitää hauskaa mitä järkee on varoo kaikkea ns hullua??

    • NoFear

      Sekopäisille sekopäisten lajit niin se menee moni on kuollu kotiakkin.. Mutta joku voi saada virkkaamisestakin kicksejä.. ku meitä on niin moneksi..

    • Tutankhamon

      Minäkin haluaisin elää ainakin neljäsataavuotiaaksi. Voisin esittää Fantomia, olla kova koville ja salamaakin nopeampi. Ääneni hyytäisi veren, ja kun käskisin niin toteltaisiin. Koirani ei olisi koira - se olisi susi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      171
      1111
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      857
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      793
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      738
    5. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      539
    6. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      295
      533
    7. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      37
      531
    8. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      215
      489
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      49
      477
    10. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      45
      472
    Aihe