Niin myös itse olen samaa mieltä RÄP Musiikista.Se EI todellakaan ole MUSIIKKIA.
Räp...On tarkoitettu vähä-älyisille ihmisille ja niitä on paljon.Kuolen mielummin kuin olisin niin aivopesty.Saahan omat mielipiteet sanoa......!
Räp...On tarkoitettu vähä-älyisille ihmisille ja niitä on paljon.Kuolen mielummin kuin olisin niin aivopesty.Saahan omat mielipiteet sanoa......!
Vastaukset 12
Vanhimmat
joo sheekit ja räppi on takapuolesta, dikkaan erkkijunkkarisista ja dallapeestä.
Kyllä Arhinmäki on ihan oikeassa tuossa asiassa. Ja yhtään ääntä ei taatusti menetä sen vuoksi mitä meni kirjoittamaan, se on varma. Hävettävintä koko jupakassa oli kännykkähammas-Stubbin esiintulo, voi vain kuvitella kuinka pikku-kermaperseet pitää nyt idolinaan tätä Stubbia, miestä joka ei koskaan ole tehnyt mitään oikeaa työtä.
Kas, kun ei Soini ehtinyt julistamaan jossain haastattelussa "oikein tikkaavansa seekin mussiikista!" Kyllä on noloa tuo poliitikkojen irtopisteiden keruu, siitä on uskottavuus kaukana.
"miestä joka ei koskaan ole tehnyt mitään oikeaa työtä. "
Kirjoitti nimimerkki "Hyvä Paavo" A. Stubbista.
Minkähänlainen mahtaa olla "työväenpuolue" vasemmistoliiton puheenjohtaja, ministeri P. Arhinmäen työhistoria? Sieltä löytynee korkeakoulupohjaa ja oikeita ryskätöitä metallitehtaalla tai metsurina?
Sotilasarvo Arhinmäen ikäisellä lienee vähintään luutnantti.
Mahtaa Tennilää hävettää entisen avustajansa hölmöilyt.
Enkä tosiaan äänestä kokoomuslaista. Vielä.
Tuollaisenko viherunelmasakin Arhinmäen johdolla pitäisi olla kommunistien aatteellisia perillisiä? Vai Taistolaisten?
Paavo ja potkupallo. Merja ja satelliittivalvonta. Noista nämä "työväen"ministerit hetken muistetaan.
Ei tainnut ässärykmentissä näkyä paavon kaltaisia piipertäjiä niinkuin Aarne Saarinen oli aatteen miehenäkin Isänmaata puolustamassa.
Toveri, kansanpolitrukki Arhinmäki on kunnioitettu nuorisoagitaattori, kulttuurin ja urheilun pääsihteeri, mottona Kaikki ihmisen puolesta, kaikki ihmisen hyväksi!
Kaikki maailman proletaarit, kunnioittakaamme Toveri Ministeri Arhinmäkeä hänen viisaitten ajatusten johdosta! Burjaattien ja Ossetialaisten ymmärtäjää, ždanovismin lähettilästä! Uraa, Uraa, Uraa!!!
Olkoon Vappu ja Voiton päivä kanssamme joka päivä, työläiset!
Minä kyllä tykkään Cheekistä. Sehän on tehnyt loistavaa parodiaa aiheesta "onks tukka hyvin näkyyks kello" Herätkää pahvit ja kuunnelkaa sanoituksia. Ja onhan se niin kauniskin, että sitä kattelis viikon syömättä.
Paavon politiikka ei minuakaan miellytä, mutta tuo Cheekin musiikin lyttääminen oli ehdottomasti miehen teko. Varmasti Paavo tiesi saavansa kimppuun lauman velliperseitä, jotka kulkevat lauman mukana kiljumassa jonkun puhelaulua esittävän pikkupojan fanilaumassa.
Täysin vastakkainen teko oli taas kännykkähammas-Stubbin pikkutyttöjä nuoleva kannanotto. Ai kun on fantsua kuunnella Cheekiä, wau, mäkin teen niin kiljuu vanha ukko Stubbi!
Kuka tai mikä on cheek?
Turha julkkis. Kukaan tässä maassa ei tietäis koko seekiä, mutta kun pääsi Vain elämää ohjelmaan, tuli julki. Nyt kuin paska rattaassa, joka paikassa.malliin eräs Tukiainenkin. Hah!
Ou jee. Alennuin kuuklettamaan ja näyttää olevan samanlainen turhake jota nämä BB:t, idiot-kisat jne suoltaa radionovan känisevien toimittajien iloksi kasapäittäin.
Joka tyhjäntoimittaja-asema puffaa näitä turhakkeita tuntikausia päivittäin.
Letkunokka kommunistiräppäri Paleface on Arhiksen ykkössuosikki, muut eivät ole mitään.
Takinkääntäjä,aatteensa ja puolueensa myynyt Kataisen perseennuolija arhinmäki(kirjoitetaan pienellä),on kylläkin jakanut rahaa räppäreille,nimittäin vasurikomukkisemmosille,muttei cheekille,joka ajattelee oikeistolaisittain.
Kyrpä-Perseenmäki noudatti samaa jakoohjelmaa myös poliittisissa nuorisojärjestöissä,ja jätti jäsenistöltään suurimman Perussuomalaiset nuoret mopen osille.
Perseenmäki tullaan muistamaan Katalaisen hallituksen kyrpämäisempänä ministerinä,yhdessä vihervasuri hautalan kanssa.
Anarkistiarhis