Ismo Kuivalainen, kokemuksia?

hmm345

Onko kenelläkään kokemuksia The Lookin tatuoija Ismo Kuivalaisesta? Sain lookkiin lahjakortin lahjaksi ja haluaisin ottaa leimaa mutta en ole ikinä edes kuullut tästä hepusta, että millainen mahtaa olla jälki..

8

2746

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • helvetkk

      eikö kukaan ole kuullut mitääääääääääään

    • lifemocker

      kaupunki?

    • 6543

      Googlen kuvahaulla löytää kuvia, ei vakuuta...

      • TUOMAS1981

        En lähtis googlen kuvien perusteella arvioimaan. Taitaa olla Ipen tekemiä kyllä, mut ovat muutaman vuoden vanhojaki.

        Äijällä ei taida olla ollenkaa omia nettisivuja, mut Facebookistä ja instasta löytyy uusimmat kuvat ja voin vakuuttaa et jatkossa Ipe tekee miunki kuvat.
        Meikkipuolesta en tiiä ko ei oo miehille tullu viel tarpeeseen käyttää moisia.


      • Rode
        TUOMAS1981 kirjoitti:

        En lähtis googlen kuvien perusteella arvioimaan. Taitaa olla Ipen tekemiä kyllä, mut ovat muutaman vuoden vanhojaki.

        Äijällä ei taida olla ollenkaa omia nettisivuja, mut Facebookistä ja instasta löytyy uusimmat kuvat ja voin vakuuttaa et jatkossa Ipe tekee miunki kuvat.
        Meikkipuolesta en tiiä ko ei oo miehille tullu viel tarpeeseen käyttää moisia.

        IPE83 Nimellä löytyy instagramista. Näköjää jonku crossivenheen selässä tossa kansikuvassa.

        Ja eiko tilaamaan aikaa! Jälki kelpaa ainakin minulle!


    • rhwh

      Eiköhän "toimipiste" kerro jo olennaisen.
      Itse ainenkin arvostan "oikeassa" tatuointistudiossa työskentelevää enemmän.

      • Ankkuri ja Nappi

        Ipellä on oma liike Lappeenrannassa, Coreline tattoo. Hemmetin hyvää jälkeä, molemmat hauikset ja selkää on Ismo duunannut ja jatkossakin kuvat otan herralta.


    • Anonyymi

      Ipe on oikeesti taitava, tehnyt mulle kolme tatuointia ja olen ollut erittäin tyytyväinen vuosienkin jälkeen
      - Pia

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      102
      2605
    2. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      101
      1647
    3. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1505
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      14
      1226
    5. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      21
      1017
    6. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      963
    7. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      45
      911
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      119
      886
    9. Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana

      Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta
      Kaste
      334
      814
    10. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      54
      813
    Aihe