Palstamiitti-gallup

-Oletko mukana vai et?

-Kenet erityisesti haluaisit tavata?

-Mikä paikka olisi sopiva tapaamiselle?


Jk. Olen mökillä ja otan aurinkoa :D
14116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

-Olen

-Betoniraudoittajaäijä tosi..typyn

-Paikka jossa voisimme olla koko viikonlopun


He-hee! :-)

Äänestä
  • .

    "Saako siellä syöksyä sementtiin??????"

    Har!

    .

    Äänestä

  • betoniraudoitusta:. kirjoitti:

    .

    "Saako siellä syöksyä sementtiin??????"

    Har!

    .

    Riippuu siitä, että kuinka monta betonisäkkiä betonimies tosi..typy tuo mukanaan.

    Jk. Palstamiitin aikana voisimme vaikka rakentaa jotain josta tulisi myöhemmin tapaamisen muistomerkki :D

    Äänestä

En o. Kalenteris joka päivälle jotain tän vuoden loppuun ja ens vuodekski merkintöi. Rauhalline viikonloppu ois ylellisyys.

Äänestä
  • Niinhän kalenterissa kuuluukin olla numeroita, nimiä ja viikonpäiviä....lukeeko siellä missään kohtaa, että sulla viiraa päässä.

    Äänestä

  • modelli kirjoitti:

    Niinhän kalenterissa kuuluukin olla numeroita, nimiä ja viikonpäiviä....lukeeko siellä missään kohtaa, että sulla viiraa päässä.

    Kalenteris o mielenterveyspäivä, se riittää :)

    Äänestä

  • määmy kirjoitti:

    Kalenteris o mielenterveyspäivä, se riittää :)

    alapää voi, perse ja pillu?

    Äänestä

Haluaisin tavata kansakouluaikaisen luokkakaverini modellin.

Äänestä
  • Mikä lasta vituttaa?

    Äänestä

Haluaisin tavata palstalla syrjäytyneen Kyöstixin.

Äänestä

Monte neeberin tapaaminen ei kiinnosta :-)))))

Äänestä
  • Sulle sanon nikkivaras. Miksi käytät minun nimimerkkiäni aloituksessa? Olkoonkin, että aloituksesi oli ihan sovelias originaalia kohtaan, niin silti.

    Etkö pysty/keksi mitään vetoavaa ilman minua?

    Äänestä

  • Originaali Mr.Kallup kirjoitti:

    Sulle sanon nikkivaras. Miksi käytät minun nimimerkkiäni aloituksessa? Olkoonkin, että aloituksesi oli ihan sovelias originaalia kohtaan, niin silti.

    Etkö pysty/keksi mitään vetoavaa ilman minua?

    Ou mai gaad! Ei voi olla totta, että tääl on kallupit ja k*llinnupit kloonattu:D

    "mihin tässä maailmassa enää voi luottaa" ?

    Näjemmä ainaki siihen, että paska pysyy, kuin tauti töölössä ja asialliset keskustelut katoavat sen siliän tien.

    Toisaalta voihan se olla, että miehen logiikka on just tätä skeidaa, eikä siihen auta muu ehkäisyväline, kuin palstanvaihto, tai ikuiseen kadotukseen joutuminen maailmanlopun merkeissä.

    Äänestä

En osallistu. Mutta pitäkää te toiset mukavaa hyvässä seurassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mr.KaIIuppi kirjoitti:

-Oletko mukana vai et?

-Kenet erityisesti haluaisit tavata?

-Mikä paikka olisi sopiva tapaamiselle?


Jk. Olen mökillä ja otan aurinkoa :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu